Pondělí, Říjen 26, 2020
- Komerční sdělení -

Věnujte pozornost stravě vašich čtyřnohých miláčků

Post date:

Author:

Category:

Mina Dog je kamenná prodejna i e-shop, který vám představuje kvalitní potřeby pro pejsky. Pes je nejlepší přítel člověka, proto je potřeba mu dávat patřičnou pozornost a odměny v podobě pamlsků pro psy či kosmetiky pro psy. Mina Dog dokáže nabídnout ale mnohem více.

Krmivo na prvním místě

To, jak krmíme naše pejsky, je v poslední době velmi diskutované téma. Není to jako dříve, kdy se jim podávaly zbytky od oběda. Dnes většina pejskařů řeší, co jaké krmivo pro psy obsahuje, jaké mají granule pro psy složení. Ideálním řešením je určitě nekombinovat granule a konzervy pro psy. Rozhodně zůstaňte u jednoho druhu krmiva.

Každý pejsek si ale za své zásluhy a poslušnost zaslouží jednou za čas nějaké ty pamlsky pro psy nebo doplňky stravy pro psy v podobě sušeného masa apod. Ty obohatí vašeho pejska v případě potřeby zlepšení jeho srsti či pokožky. U aktivních a starších plemen je zapotřebí podpořit klouby a šlachy nebo pak v případě alergického psa je nutné dbát na určité doplňky, které mu usnadní situaci.

Péče o srst je stejně důležitá jako péče o vlasy

Stejně jako my si dopřáváme balzámy a masky na vlasy, stejně tak je důležitá srst našich psích miláčků. Kosmetika pro psy na trhu je stejně široká jako pro lidi. V momentech, kdy se váš pejsek vyválí nebo když přijde období línání, je důležité, aby se i on cítil dobře. Součástí kosmetiky je aromaterapie pro psy. Možná vás to překvapí, ale i jim můžete dopřát zklidnění smyslů a zároveň se stane součástí péče o srst a oči. Ruku v ruce se stravou a olejíčky jdou různé šampóny pro psy a kondicionéry pro psy. Mina Dog tu má pro vás opravdový výběr kvalitních kousků, protože ví, že na srsti záleží. Zdravá a vitální srst je známkou zdravého psa.

Obraťte se na Mina Dog a vyberte pro vašeho čtyřnohého miláčka tu nejlepší péči, jaká dnes na trhu existuje.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Vybíráš chytré hodinky? Nové Apple Watch 6 tě ohromí!

Designové módní doplňky nikdy nevyjdou z módy

Pokud si ráda prohlížíte časopisy o módě a módním stylu, pak jistě víte, že to co bylo v módě včera, už za pár dní...

Jak skladovat letní oblečení?

V posledních dnech se podzim plnou silou hlásí o slovo. Je tedy víc než jasné, že letní šaty, sukně a kraťasy už...

Jak (znovu) ulovit partnera rybáře?

Je váš partner rybář? Rybaření je jeho jedno velké hobby, vášeň či povolání? Miluje tu pohodu, kdy může na břehu rybníka či...