Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Červen plný originálních dárků pro ženy i muže

Post date:

Author:

Category:

Blíží se výročí svatby Vašich rodičů a rádi byste společně s ostatními sourozenci darovali k tomuto životnímu jubileu dárek, který zahřeje u srdce?

Jaký dárek k výročí svatby Vašich rodičů?

Obrovskou radost můžete udělat Vašim rodičům nečekaným voucherem na wellness zážitky. Jedinečnou inspiraci Vám k tomu poskytne zábavní portál Firmy na zážitky. Sami se o tom můžete přesvědčit zde www.firmanazazitky.cz/darky-k-vyroci-svatby/.
Wellness zážitky nabízí neodolatelnou příležitost k relaxaci i poznání mnoha zajímavých míst. Dárek k výročí si lze užít jeden den nebo třeba celý víkend. Vaše rodiče budou moci i po několika desítkách let zavzpomínat na romantické chvíle jejich prvního rande nebo na neopakovatelné zážitky během svatební cesty. Wellness zážitky se obvykle odehrávají v netradičním prostředí a jsou kouzelné, jak svou atmosférou, tak právě místem. Zapomenout každodenním starostem mohou například během večeře v Tančícím domě, romantického pobytu v Bechyni nebo na thajské masáži pro dva. Na kurz výroby čokolády pro dva je můžete vyslat do Prahy. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv z nabízených zážitků, vězte, že Vaše maminka s tatínkem se rozhodně nudit nebudou.

Jakým dárkem potěšit Vaši kamarádku?

Na internetovém portále Firmy na zážitky můžete vybrat rovněž dárek pro kamarádku. Darovat jej můžete jen tak pro radost nebo třeba při příležitosti narozenin. Díky originálním dárkům pro ženy od Firmy na zážitky sklidíte u Vaší kamarádky velký úspěch. Vaší kamarádce jistě uděláte radost poukázkou na liftingovou masáž, výlet motorovým člunem na Lipně nebo detoxikační zábal. Odvážnější ženy jistě nepohrdnou pocitem cítit se volné jako pták během indoor skydivingu.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!