Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Jak na vyváženou lásku

Post date:

Author:

Category:

Potkala ho na jedné z vesnických tancovaček. Nebyla to láska na první pohled. Líbil se jí však styl jeho tance! Potají jej začala pozorovat… no a pak se zamilovala! Všiml si jí i on. Jejích dlouhých plavých vlasů. A byla ruka v rukávě, anebo v zadní kapsičce obtažených džínových kalhot? Po několikaletém vztahu, který zajisté prošel i těžkými zkouškami, se budou brát. Nevázaná letní zábava se proměnila ve vážné seznámení… Rádi byste prožívali cosi podobného, ale nemáte s kým? Každé vaše seznámení končí fiaskem a s dotyčným či dotyčnou se sejdete na několika málo schůzkách a pak se vše vytratí, jako pára nad hrncem?

Od zamilovanosti k lásce

Nekonečná láska vás může potkat třeba dnes, ze dne na den, aniž byste to čekali! A nemusíte jí obvykle moc chodit naproti. Prostě na vás sedne a vy upadnete do stavu naprosté růžové zamilovanosti. Všichni z nás to znají, mnozí to zažili nejednou. Někdy takové lásky po roce vyprší, jindy růžové brýle zaslepují mysl déle. Třeba až do kouzelné pohádkové svatby! Je to ale dobře? Měla by zamilovanost trvat opravdu tak dlouho? Anebo by člověk měl počkat, až všechno to růžové odezní a pak se teprve podívat na vztah reálnýma očima? Co když potom začne vadit cosi zásadního?

Jen to nepřehnat…

Každý má na to jiné rady. Někdo to v takových okamžicích vzdává okamžitě, jiný se rozhoduje, zda nově objevené vlastnosti partnera jsou natolik zásadní, aby odešel. Jiný vydrží… I ti, kdo šli svému štěstí naproti, třeba skrze registraci na stránkách www.evropska-seznamka.cz, to tak mají. Vždy je to padesát na padesát, protože se na lásce vždy podílejí dva. A měli by rovným dílem, jinak jednoho z nich láska udusí. Lásky totiž nesmí být moc, ale ani málo, musí být vyvážená jako chutě ve vašem oblíbeném pokrmu.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!