Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Dětská hřiště, to jsou pískoviště, kolotoče, houpačky, prolézačky

Post date:

Author:

Category:

Všechny děti, od těch nejmenších až po ty větší, milují houpačky a kolotoče. A vůbec to nemusí být ty opravdové – pouťové, na které je třeba platit nehorázné vstupné. Stačí navštívit dobře vybavené dětské hřiště –  například dětské hřiště Praha 1, dětské hřiště Praha 5 nebo dětské hřiště Praha 10, případně dětské hřiště Jihočeský kraj a vaše děti si kromě zdravého pobytu na čerstvém vzduchu mohou užívat tu nejlepší zábavu pod sluncem. A nejde jen o zábavu.

Lezením ke zdokonalování sama sebe

Houpačky a kolotoče na dětských hřištích představují dynamický pohyb. Děti se ho musí naučit zvládat a rozvíjejí tak své schopnosti. Správné dětské hřiště, ať už jde o dětské hřiště Praha 2, dětské hřiště Praha 4, dětské hřiště Praha 6 nebo dětské hřiště Praha 8 je samozřejmě vybaveno také pískovištěm, prolézačkami a skluzavkou. Možná si ani nedokážete představit, jak moc dětem takové lezení na prolézačkách prospívá. Dokonce mnohem víc, než jakékoliv jiné cvičení. Lezení podporuje dětskou obratnost, schopnost správně a rychle se rozhodovat a schopnost soustředit se. Samozřejmě je nutné, aby při těchto aktivitách měly děti nad sebou vždy patřičný dozor.

Jak si vydělat na zmrzlinu (klidně i dvě, tři…)

Portál VenKaždýDen.cz si dal za cíl, zmapovat dětská hřiště v Česku. A rozhodl se požádat vás o pomoc. Pokud tedy budete chtít, přečtěte si podmínky spolupráce, zaregistrujte se a vydejte se pátrat po dětských hřištích Praha, dětských hřištích Ústecký kraj, prostě dětských hřištích kdekoliv jinde v naší vlasti. Objevené dětské hřiště či hřišťátko vyfotografujte, zkontrolujte databázi zmíněného portálu, a pokud tam vámi “objevené” dětské hřiště ještě není, vložte fotografie a výstižný popis do příslušného formuláře. Jakmile bude dětské hřiště schváleno správcem webu a začne se objevovat ve výsledcích vyhledávání v mapě na hlavní stránce webu – náleží vám odměna ve výši 20 Kč. Není to sice moc, ale na zmrzlinu pro vašeho drobečka to stačit bude.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!