Pátek, Říjen 23, 2020
- Komerční sdělení -

Chvilky u vína od Alifea

Post date:

Author:

Category:

Alifea vám nabízí mnoho chutí vína. Pokud jste i vy milovníci vína, pak byste měli vyzkoušet právě tato. Obraťte se na Alifea. Jedná se o firmu, která působí na českém trhu od roku 2012 a má tu pro vás kvalitní vína z různých koutů Evropy. Ať už jde o Itálii, Rakousko, Francii či Německo, u všech máte jedinečnou možnost ochutnat kousek jejich kraje.

Jaké odrůdy ochutnám?

Ve všední den v průběhu dne je ideální zvolit třeba Cave Pilote de Gallician Cabernet Sauvignon 2014, ke grilování se hodí spíše odrůdy francouzských vín, a to Domaine Gilles Côtes du Rhône AOC Rouge “Cuvée Maxim´s” 2010, které dává dohromady chutě tmavého ovoce a sladkého koření. Kvalitní červená vína nemusí pocházet pouze z Francie, zajímavé odrůdy nabídne Itálie či Španělsko. Z kvalitních bílých vín si vyberte ovocně minerální Riesling z oblasti Alsaska nebo italské Tressari Bianco z Toskánska. To vám skloubí chutě meruněk a tropických plodů.

Degustace vás přivede do světa vína

Degustace vín je pravidelná akce v ulici Zborovská na Praze 5. Takové akce se může zúčastnit opravdu každý, kdo miluje víno a chce se o něm něco dozvědět a nemusí být žádný znalec vína. Degustace vín Praha vám předvede slavné Merloty ze všech koutů světa nebo Savignony z Loiry. Pokud vás zajímají ale starší vína, například 22 let, dozvíte se tady vše o jejich uchovávání, otevírání či servírování. Nechybí zde ani příběhy klasického Toskánska.

Degustace nejsou pouze v Praze

Pokud je pro vás Praha příliš daleko, můžete si objednat degustační sadu vín přímo do domu. Vybírejte vína z oblasti Toskánska nebo Španělska anebo Piemonte, což je oblast Itálie, která je proslulá velmi chutnými lanýži. Jedná se opravdu o velmi výjimečnou oblast a vyzkoušet ji můžete sami. Všechny degustační sady jsou obohaceny o tašky na víno, takže z celé sady můžete vybrat kousky, které věnujete jako dárek.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Vybíráš chytré hodinky? Nové Apple Watch 6 tě ohromí!

Jak (znovu) ulovit partnera rybáře?

Je váš partner rybář? Rybaření je jeho jedno velké hobby, vášeň či povolání? Miluje tu pohodu, kdy může na břehu rybníka či...

Ovoce jako váš nejlepší přítel

Rádi bychom v následujících řádcích zbořili několik mýtů o ovoci a zajistili mu trochu lepší reputaci, než jakou mohlo v posledních obdobích získat.

Zelená pro vaše děti

Společnost Zelená Žirafa se na českém trhu prezentuje prodejem dětských hraček, kočárků a jiných potřeb pro děti. Specializujeme se především na výběr...