Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Co si obléknout na první rande? Tipy na outfity, které zaujmou

Post date:

Author:

Category:

První rande je bezesporu něco, na co se hlavně ženy připravují i dlouhé hodiny. Zejména pokud je muž opravdu atraktivní a ženu přitahuje, chce stejně přitahovat i ona jeho. S tím pomůže outfit. Ne nadarmo se říká, že šaty dělají člověka, a tak si s výběrem outfitu dejte opravdu záležet. Právě to, co budete mít na sobě, tvoří první důležitý dojem. Vytáhněte proto ze svých skříní sako PInko nebo kabát Blauer či se nechte inspirovat outfity, které jsme sestavili na míru prvního rande. 

Pokud se oblékáte na první rande, obecně platí několik zásad. Oblečení by nemělo být příliš vyzývavé, přesto byste neměli pohltit všechny ženské křivky, které se chtějí ukázat. Nemusíte vypadat příliš elegantně, ale na druhou stranu nesázejte jenom na ležérnost. Pokud zkombinujete ležérní styl s elegantním, zaujmete jednoznačně. A samozřejmě nezapomeňte na vhodnou obuv, která musí být především pohodlná. V nepohodlné obuvi se nikdo nikdy necítí svůj. 

Vsadit na šaty se vyplatí

Chcete vsadit na šaty, které máte nejraději? Proč ne! Doporučujeme spíše přiléhavé ke kolenům, pokud na to máte postavu. Jestli vaše postava není dokonalá, zvolte spíše takové, které mají áčkovou sukni. Doplňte o ležérní tenisky, bomber bundu a batůžek. Nebojte se ani kšiltovky, ale samozřejmě toto není nutnost. 

Pokud jste ještě nenarazili na dokonalé šaty, doporučujeme se podívat do nabídky značky Diesel, kde si rozhodně něco vyberete. 

Kalhoty ženu zvýrazní

Kde jste slyšeli o tom, že ženskost dodávají jenom šaty? Kdepak! Jsou to i kalhoty, které ženu zvýrazní. Pokud nechcete vypadat příliš formálně, co je zkombinovat s teniskami bílé barvy a sportovní mikinou přes hlavu, která bude taktéž jedné barvy? K tomu opět batůžek, kruhové náušnice do uší a můžete vyrazit. 

I v tomto případě vám poradíme značku, kde najdete, co potřebujete. Mrkněte třeba na značku Pinko, kterou jsme již zmiňovali výše.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!