Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Ukažte za pomoci vůně, kdo jste!

Post date:

Author:

Category:

Jaro je pomyslný začátek. Příroda se pomalu, ale jistě probouzí ze zimního spánku, a to samé platí i o nás. Jsme aktivnější, chceme být svůdné, hrát si, toužíme po změně. Umění fascinovat a svádět je a bude navždy spojeno s vůní.  Dotek specifické vůně může posílit naši sebedůvěru, dát nám odvahu odhalit naše pravé já. Ukázat všem kolem nás, kdo jsme a zanechat nezapomenutelný dojem.

Jako součást svého dědictví kladl Lenor vždy důraz na důležitost svěžesti. Vylepšení toho, jak se cítíme v našem oblečení obklopeni dlouhotrvající vůní čistoty a jemným dotykem tkaniny.  Za pomoci vědy a umění vznikla průlomová receptura, díky níž jsou nyní tradiční výhody Lenoru povzneseny ještě o úroveň výš, a to díky novým luxusním vůním.

Lenor představuje novou kolekci aviváží plných svůdných a dlouhotrvajících vůní Lenor Parfum des Secrets vytvořených ke zvýraznění přitažlivosti a neodolatelné a jedinečné smyslnosti v každém z nás. Jednotlivé varianty byly vytvořeny ve spolupráci s předními parfuméry a přinášejí dlouhodobější a sofistikovanější vůně, které dodají dokonalou tečku stylu svého nositele.  

„Chtěl jsem znovu navodit pocity vznikající v momentech, když jsme sváděni vůní. Vznikla tedy rafinovaná varianta Mystery namíchaná tak, aby vás vyzbrojila pro to, co přijde, svěží Charm škádlící příslibem nových známostí, smetanová Blush odrážející plamen nové romance a opojná varianta Kiss představuje vášeň a intenzitu,“ komentuje Rafael Trujillo, Lenor Perfumer Designer.

Lenor Parfum des Secrets Mystery: Obklopující vůně posazená na hlubokém pižmu, doplněná jedinečnou směsí čerstvých bílých květů a stopou pikantního černého pepře.

Lenor Parfum des Secrets Charm: Okouzlující vůně, Lenor Parfum des Secrets Charm si podmaní vaše smysly osvěžujícím eukalyptem po boku základu tvořeného sofistikovaným pačuli a teplým hřebíčkem.

Lenor Parfum des Secrets Blush: Svůdná a vznešená vůně představující žhnoucí příslib nového spojení. Příjemné tóny červeného ovoce kombinované se smetanovým a rozmazlujícím santalovým dřevem.

Lenor Parfum des Secrets Kiss: Opojná, bohatá vůně, která překvapí vaše smysly okamžitým potěšením. Spojující dohromady sladké tóny maracuji s uklidňující vůní jantaru.

Doporučená maloobchodní cena Lenor Parfum des Secrets je 139,90 Kč (900 ml). Cena se může v jednotlivých obchodech lišit.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!