Sobota, 10 prosince, 2022
- Komerční sdělení -zeny

Vánoce jsou za rohem, nenechte se jimi zaskočit

Post date:

Author:

Category:

S přicházejícím adventem už plno lidí začíná shromažďovat informace ve svém okolí, které budou nápomocny ve výběru vánočních darů. Přinášíme vám několik bodů, které vám třeba cestu k výběru ideálního dárku, který potěší, usnadní, aniž byste dotyčnou osobu museli zevrubně vyslíchat.

Koníčky a zájmy

Jistěže nemusíte vášnivému cyklistovi pořizovat nové kolo za deseti tisíce, nebo potápěči finančně nákladnou potápěčskou výstroj.  Výběr daru, se kterým nešlápnete vedle a dáte najevo, že jste vymýšlení i výběru věnovali více času, než ti, kteří vsadili na klasiku v podobě ponožek, kapesníků či dárkových balíčků, které se ještě dnes budeme věnovat. Dáreček, který potěší a pobaví, může být třeba tematicky laděný hrníček, klíčenka, tričko či jiný doplněk, který nezatíží váš rozpočet, ale přesto danou osobu jistě potěší či pobaví. Sortiment je dnes již opravdu pestrý, sehnat můžete „cyklistické“ hrníčky s kolem místo běžného ouška, humorné doplňky pro vášnivé rybáře, jako třeba vtipná trička a podobně.

Oblíbená barva

Tento bod oceníte jistě především při výběru daru pro dámy. Jistěže ne každý si troufne hned vybrat dámě nějaký kousek do šatníku, přeci jen to může být tvrdý oříšek nejen pro pány. Znalost oblíbené barvy však můžete využít při výběru šátku či šály, rukavic, ubrusu, ručníku či jiných doplňků do domácnosti. Možností je opět spousta. A jsou i případy, kdy můžete využít jak informace ohledně koníčků, tak ohledně barevných preferencí a dotyčné pořídit třeba nové pletací jehlice v oblíbené barvě, či dotyčnému cyklistickou láhev na kolo sladěnou s jeho cyklistickým dresem.

Povolání

Ne každý má zaměstnání, které nemůže vystát. Pokud máte ve svém okolí jedince, pro které je jejich zaměstnání současně i poslání a svou práci by neměnili, můžete pro ně zvolit dárek, který budou využívat během svých pracovních dní. Může to být luxusní propiska (nebo třeba i luxusní propiska v oblíbené barvě), nejnovější model kalkulačky či jiné kancelářské potřeby s nějakým originálním nápadem (pokud originální nápad nemáte, zkuste ještě volbu daru přehodnotit, jistě nechcete obdarovávat téměř identickými dary, které dotyčný dostává i od svého nadřízeného).

Tip: K tomuto bodu můžete vymyslet nejen nějakou ryze pracovní pomůcku, ale třeba i dekoraci, relaxační předmět či vtipný předmět, který vašemu blízkému zpříjemní náročný pracovní den. Může to být např. oblíbená fotka v rámečku či jiný dekorační či relaxační předmět pro zútulnění pracovního místa.

Pro chvíle pohody

Každý by si měl najít pravidelně pár chvil pro sebe. Když už ne každý den, tak minimálně jednou či dvakrát týdně. A právě pro lepší a příjemnější odpočinkové chvíle můžete pořídit pomocníky, jako jsou pěny či soli do koupele.

Velkou pohodu nejedna žena prožívá při četbě románů. Zkuste potěšit svoji blízkou třeba knihou Prkna, co znamenala smrt“ autorky Petry Kropáčové. V tomto románu najdete samozřejmě lásku, vzrušení, napětí, a pokud máte rádi kromě četby i divadlo, je tato kniha pro vás jasná volba. Jedním z významných motivů, které hlavní hrdinku celým příběhem provází, je právě divadlo. S ústřední postavou se ale snadno ztotožní i ti, kteří ztratili někoho blízkého a ví, jak složité je jít v životě dál a ti, kteří se i přes životem připravené překážky snaží dosáhnout štěstí a spokojenosti a jen tak se nevzdají.  

Román navazuje na první díl Prkna, co znamenají život“, který je neméně napínavý a neméně čtivý. Skvělým nápadem jistě bude pořídit obě dvě knihy jako komplet, do balíčku přidat třeba krabičku kvalitního čaje a obdarované dotyčné zajistíte hodně příjemně strávených odpolední a večerů. A to je přece to nejdůležitější!

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!