Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Zatemňovací závěsy se postarají o tmu v místnosti, kde nejsou žaluzie

Post date:

Author:

Category:

V místnostech je potřeba v různých situacích, nebo kvůli počasí občas udělat pořádnou tmu. Dříve k tomu sloužily žaluzie, ale vysoká pořizovací cena a obtížná montáž je nakonec postupně vytlačila a nahradili je interiérové rolety. Jenže pokud nechcete investovat ani do rolet, máte tady možnost využít zatemňovací závěsy s dost podobnými vlastnostmi.

Skvělá konkurence pro jednoduché rolety

Rolety jako takové jsou dost jednoduché. Instalace může zabrat možná i jen několik málo minut, ale přesto je tu ještě o dost jednodušší řešení díky zatemňovacím závěsům. Zatemňovací závěsy se na první pohled ani nijak výrazně neliší od klasických závěsů. Jenže to, co z nich dělá unikáty je právě jejich složení.

Standardní zatemňovací závěsy, které občas můžete najít i o pod pojmem blackout, jsou tvořeny speciální trojvrstvou látkou. Ta není nijak výrazně těžší a má i podobnou úroveň profouknutí silnějším větrem. Zatemňovací závěsy ale mají jako součást také speciální vrstvu z jednostranné černé gumy.

Zatemňovací závěsy jsou i skvěle dostupné v různých designech

Oproti dalším pomocným systémům jsou zatemňovací závěsy nejen nejjednodušší, ale také rozhodně levnější. Přibližná cena za jeden závěs se pohybuje v rámci několika stovek korun a jsou velice dobře dostupné u celé řady prodejců. Velice nízká cena je dokonce největším důvodem, proč jsou tak oblíbené. Mají menší krycí vlastnosti než zatemňovací rolety, ale také cena je zde pochopitelně poměrně výrazně odlišná.

Poslední stěžejní výhodou pro zatemňovací závěsy je celá řada barevných možností. Najdete je jak v základních barvách, které padnou do všech jednotlivých druhů interiérů, tak i s individuálními vzory a motivy. Zajímavostí také je, že se vlastnosti závěsu nijak zásadně neodráží na jejich vzhledu.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!