Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Jaké kožené kabelky z Emotys ke mohutným botám?

Post date:

Author:

Category:

Přišel nám první sníh a s ním je třeba vyměnit i naši obuv. Měli bychom se postupně rozloučit s botasky a teniskami, které jsme tento podzim určitě využili ve velkém. Měli jsme přece velmi pěkný a teplý podzim, takže díky tomu jsme mohli ukázat naše podzimní outfity v plné parádě. Jelikož nastupuje období, které vyžaduje teplé oblečení a také teplou obuv, tak jsme velmi rádi, že tento rok se dostávají do popředí mohutné a teplé boty. Tyto holínky vypadají velmi dobře hlavně k legínám, které jsou kožené. Rovněž je ideální, pokud si k nim vezmeme mohutnou krátkou zimní bundu. Pokud by to však bylo pro vás moc, tak sáhněte po teddy coat, který je tuto zimu stále více a více populárnější než loni. Sáhněte po různých barevných kombinacích. Vyhněte se klasickým zemitým barvám. V těchto barvách volte raději vaši obuv. Zatleskáme vám však v případě, kdy i vaše obuv se bude nést v barvách, a nejen v klasické černé.

K takovým mohutným krásným nadčasovým barevným polokozačkám bychom volili určitě koženou kabelku sportovního charakteru. Není vůbec nutné, aby byla ve stejné barvě. Zkuste se zahrát na mistryni colorblocking a zvolte k takové barvě zelenou koženou kabelku. Klidně můžete sáhnout po nějakém svršku tmavé nevýrazné barvy.

Pokud sáhnete po tmavých polokozačkách mohutného charakteru, tak určitě nezapomeňte na nějakou výraznou koženou kabelku. Ideální, pokud bude červené barvy, která je velmi ženská a v tomto období velmi populární. K takovým kozačkám můžete klidně sáhnout po tmavých slim kalhotách, které vám zvýrazní postavu, prodlouží nohy. K mohutným botám jsou slim kalhoty nutnost. Je to kvůli tomu, aby vaše postava nepůsobila robustně, ale naopak velmi štíhle.

Pokud sáhnete po stříbrné barvě bot, tak jste opravdu vyhráli. Tuto zimu jsou metalické barvy na outfitech povinností. Volte k takovým polokozačkám stříbrnou bundu s umělou kožešinou a budete působit opravdu luxusně. V tomto případě bychom po metalické barvě kožené kabelky už nesáhli. Pokud však nemáte k dispozici žádnou metalickou bundu, respektive by to bylo na vás hodně, tak určitě sáhněte po nějakých metalických odlescích na vaší kožené kabelce.

Zdroj obrázků: www.google.cz

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!