Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

V šatníku by neměla chybět dámská podzimní bunda

Post date:

Author:

Category:

Asi neexistuje žena, která by se ani v nejmenším nezajímala o módu. Jedna miluje spodní prádlo, jiná boty a ta další může mít zálibu ve svrchním oblečení, kam patří především bundy a kabáty. S příchodem nové podzimní sezóny většinou každý chce aktualizovat svůj šatník, koupit něco nového, přizpůsobit se přírodě a přejít na klidnější odstíny oblíbených barev. Dámská podzimní bunda tak bude jistě skvělým doplňkem každého ženského šatníku, který navíc splní svůj účel na jedničku.

Co je v módě

Jenže to, co se nosilo loni nebo dokonce před deseti lety, nemusí odpovídat módním trendům dnešní doby a tak si ženy rády pořizují nové kousky do své skříně. V módě jsou například krátké bundy, které jen zakrývají paže, ramena a sotva dosahují pasu své majitelky. Tento styl jistě zdůrazní štíhlý pas, zvláště v případě, je – li doplněn širokým páskem.

Dámská podzimní bunda může být i kožená. Je velmi oblíbená zejména u mladých žen. Je velmi elegantní zejména v případě, že je doplněna například kožešinovým límcem a strhuje na sebe pozornost. Může být nejen do pasu, ale i v podobě koženého kabátku. Záleží na vkusu. Stejně tak je to například i velmi oblíbených džínových bund. Mohou být s teplou podšívkou a s kapucí a hodí se nejen ke klasickým džínám, ale i k sukni nebo dlouhým sportovním šatům.

Materiál

První, na co by se měla žena zaměřit, je materiál. S jistotou lze říci, že nejvhodnějším materiálem pro šití dámských bund jsou látky, které dokonale chrání před větrem, deštěm. Pláštěnka, jak se jí také může říkat, má podšívku, aby v případě nízkých teplot bylo tělo v teple. Dámská podzimní bunda i v podobě pláštěnky může mít různé barevné odstíny, střih a dodává lesk. Většinou je na zip, ale jsou i takové bundy, které jsou na druky.

I když je o kožených bundách zmíněno výše, přece jen je zde ještě pár vět, jako o materiálu. Kožené bundy jsou vyrobeny z kvalitní kůže, která v podstatě nemá konkurenci. Dnes je sortiment kožených bund tak rozsáhlý, že si naprosto každá dívka nebo žena může vybrat vhodný tvar a dokonce i barvu. Kožená bunda vypadá velmi stylově, módně a působivě.

Správný střih je důležitý

Neméně důležitý je také střih bundy. Ne každé ženě totiž sluší všechny druhy a střihy. Malá postava  vyžaduje kratší modely a vyhnout by se tak žena měla především dlouhým bundám. Taková dámská podzimní bunda, která je delšího střihu je spíš vhodnější pro ženu většího vzrůstu. Ty ženy a dívky, které chtějí tak trochu zamaskovat plnější postavu, by měli vybírat spíše podzimní bundy s názvem parka. Jedná se o bundy delší délky, které mají v pase stahování na šňůrku a kapuci. Barvu mohou mít různou. Naopak vyhnout by se měli tyto dámy bundám,které mají střih a tvar do písmene A. Taková bunda by jim přidala ještě nějaké to kilo navíc.

Na co si dát při zakoupení pozor

Doporučení zní, nekupovat bundu od oka, tedy bez řádného usazení. Je nutné bundu vyzkoušet a podle toho lze posoudit, zda lze zapnout všechny knoflíky nebo zda není zip nějak poškozený. Navíc je třeba prozkoumat celkový vzhled bundy. A co víc, žena by se měla cítit pohodlně a příjemně. Vhodný je dokonce i podzimní kabátek, který je také velmi oblíbený, je elegantní, ale do volné přírody na vycházku to není to pravé ořechové.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!