Středa, 8 února, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Spodní prádlo a ponožky pod stromeček? My říkáme: Proč ne!

Post date:

Author:

Category:

Vánoce se blíží mílovými kroky, ale možná jste nechala nákupní šílenství až na poslední chvíli. Jenomže vymyslet něco, co partnera potěší, není vůbec jednoduché. Ačkoliv běžně doslova sršíte nápady, teď vám invence schází a marně přemýšlíte nad tím, jak z toho vybruslit. Nemůžete mu přece zabalit spodky a ponožky… Anebo ano? Pokud vsadíte na správný střih a značku, úspěch je zaručen!

Slipy, boxerky, nebo snad trenky?

Pojměte to jako příležitost k tomu, abyste partnerovi obměnila šatník. Beztak nosí staré a ošuntělé prádlo již od dob, kdy vyšel střední školu. A nejenže mu nesluší – často si stěžuje na diskomfort. Jenomže muži jsou v tomto směru konzervativní a k nákupu spodního prádla se příliš často neuchylují.

A po jakém střihu byste měla sáhnout? Vězte, že mnohem důležitější je správná velikost. Spodní prádlo musí perfektně sedět, netlačit, ale ani neplandat. Pro pány s širšími stehny jsou vhodné slipy, pro majitele středně širokých stehen boxerky a pro chlapy s hubenějšími stehny zase trenky. Šíře stehen samozřejmě není kritériem, přes které “nejede vlak“, ale spíše doporučením.

Za jakého prádla bude mít radost?

Aby váš dárek nezůstal bez povšimnutí, budete muset zalovit v kategorii kvalitního spodního prádla. Sázkou na jistotu jsou značkové kousky – například populární pánské boxerky Calvin Klein. Dobrou volbou mohou být také trenky Puma nebo prádlo od českého výrobce Styx. Důležité je, aby měl muž pocit, že dostal něco výjimečného. V tomto případě spodky, které by si sám od sebe nekoupil.

Stylové ponožky jako přídavek

Jak je na tom váš drahý s ponožkami? Pravděpodobně v jeho skříni moc párů bez děr nenajdete, takže jistě nebude od věci, když mu k Vánocům darujete několik nových. Doporučujeme pánské ponožky z bambusu – jsou odolné, příjemné na dotek a perfektně sají vlhkost. Váš partner se v nich bude cítit skvěle a přestane ho (i vás) trápit nepříjemný zápach zpoceného textilu.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!