Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Americká hypotéka

Post date:

Author:

Category:

Pojem americká hypotéka je velmi vyhledávaný. Jeho obliba taktéž stále roste, a to především díky rychlosti vyřízení a jednoduchosti, a to zejména v nebankovních společnostech.

Jasně daná pravidla

Pod pojmem americká hypotéka se však skrývá finanční produkt, který si mohou sjednávat pouze podnikatelé, firmy a OSVČ. Neplatí to tedy pro běžné občany, kteří si sjednávají spotřebitelský úvěr. To samé platí v případě americké hypotéky bez registru i americké hypotéky bez dokládání příjmů. Všechny tyto finanční možnosti jsou vhodné pouze pro podnikatele, takže se jedná o podnikatelské úvěry. Peníze z takovéhoto úvěru jsou poskytnuty na financování potřeb v podnikání.

Ovšem v podnikání je můžete využít jakýmkoliv způsobem. Můžete zaplatit dluhy, nedoplatky na sociálním a zdravotním pojištění, výplaty zaměstnancům, faktury po splatnosti, dokonce i exekuce nebo jiné finanční problémy. Můžete také nakoupit movitý majetek, stroje, investovat do budoucnosti a další potřebné výbavy. Záleží už jenom na vás, jak peníze použijete.

Podmínky úvěru

Samozřejmě i v tomto případě platí, že budete ručit nemovitostí. Jak už název napovídá, tak se jedná o typ úvěru, při kterém ručíte nemovitostí a za ní získáte finance. Jistě se ptáte, kolik to bude? Může se jednat až o 70 % z odhadu ceny nemovitosti. Nikde jinde vám nedají více, protože to je nejvyšší možná hranice. Ani v bance ani v jiné společnosti vám více procent nenabídnou, protože některé věci definují i zákonná pravidla.

  • Získat můžete velice výhodné podmínky úvěru.
  • Nízká měsíční splátka – podobná té v bance.
  • Garantujeme také nízkou úrokovou sazbu.
  • Snažíme se klientům v každých nesnázích pomoci.
  • Přizpůsobíme vám podmínky na míru.
  • Až 70 % z odhadu nemovitosti.
  • Předem nic neplatíte.

Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí. Může se jednat o pozemek, byt, dům, komerční budovu, penzion, hotel, ubytovací zařízení, garáž, jinou budovu, halu, prostory na podnikání a spoustu dalšího.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!