Pondělí, 20 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Svatební video si režírují novomanželé sami svým příběhem

Post date:

Author:

Category:

Předsvatební videoklip i svatební video jsou formáty, které si své záslužné místo v domácnostech uchovávají po celý život. Samotní novomanželé, svatebčané, rodiče zúčastněných i budoucí potomci a vnuci si mohou nádherné okamžiky připomínat filmem ze svatebního obřadu i z oslavy, který je ve vysoké kvalitě uchován díky profesionálům, již se na natáčení památečních videí zaměřují.

I zdánlivé maličkosti dodají videu kompaktní ráz

Ovšem nejedná se o pouhé zdokumentování obřadu, slibu a bujaré oslavy. Každý svatební svazek i jeho aktéry lze natočit na předsvatební videoklip i svatební video tak, aby byl film připomínkou nejen zúčastněných osob, atmosféry a scenérie. Do svatebních videí lze nenásilně zakomponovat povahy svatebčanů, náladu při obřadu i samotný život budoucích novomanželů v kostce. Oni sami i jejich potomci si budou moci pokaždé připomenout dobu, ve které se svatba odehrávala, hudbu, jaká se v tom daném období poslouchala i vysledovat módní stylistiku, jež zrovna „frčela“.

Svatební video už dávno neobsahuje pouze záběry na prstýnky, polibky, státní znak, matrikářku a knihu s podpisy. Moderní doba nabízí nápady, které přinášejí samotní aktéři, herci hlavních postav i komparzních rolí. Profesionální kameraman a střihač pouze dokáže umně zaznamenat vše podstatné i zdánlivé maličkosti, které atmosféru svatebního obřadu parádně dokreslí. Černobílé nebo barevné zpracování, podkreslení muzikou dle vlastního výběru, zaznamenání předsvatebních příprav, rozjitřené rodiče i rozdováděné děti v pozicích družiček – to vše lze zaznamenat v kompaktní celek svatebního videa. Staňte se scenáristy i hlavními postavami svého svatebního videa natočeného profesionály. Budete mít v rukou nejen společnou budoucnost, ale i dokument.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!