Čtvrtek, 1 prosince, 2022
- Komerční sdělení -zeny

Objevte ECO variantu ubrousků K2r Colour Catcher

Post date:

Author:

Category:

Abyste předešla různým nehodám s obarvením prádla, používáte ubrousky na praní K2r Colour Catcher? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Ubrousky K2r Colour Catcher jsou nově k dostání v ECO variantě, která nejenže chrání oblečení, ale je navíc šetrná k životnímu prostředí. Neobsahují žádné parfémy a jsou kompostovatelné. Navíc jejich vlákna jsou ze 100 % přírodního původu a obal obsahuje přírodní trávu, aby se při jejich výrobě snížila spotřeba vody, ušetřilo více energie a spotřebovalo méně emisí CO2 (vs. buničina nebo dřevo). 

Svými vlastnostmi se ubrousky Colour Catcher ECO ničím neliší od nejprodávanějších ubrousků Colour Catcher*. Mají v sobě kladný náboj, přičemž rozpuštěná barviva z barevného prádla jsou nabitá záporně. Díky pokrokové technologii se tak ubrousek Colour Catcher chová v podstatě jako magnet, který přitahuje volná barviva, uvolněná do pracího roztoku a udrží je na sobě. Zapomeňte na chemikálie, celý princip fungování ubrousků Colour Catcher je založen na fyzikálním principu. Nejenže ubrousek funguje jako určitá prevence proti nehodám s obarvením prádla při praní, ale zároveň i chrání barvy oblečení před jejich zešednutím. Ubrousky Colour Catcher jsou vyrobeny ze 100% přírodního materiálu a po praní je můžete jednoduše vyhodit do koše na papír, protože jsou recyklovatelné.

S novými ubrousky Colour Catcher ECO si můžete užívat nošení oblíbeného oblečení a kdykoliv sáhnout po barevných kouscích, navíc s ohledem k přírodě. Maloobchodní doporučená cena za balení Colour Catcher ECO 18ks je 159,90 Kč.

* Nejprodávanější ubrousky proti zabarvení na SK i CZ trhu agregovaná data v hodnotě z průzkumných agentur za rok 2020

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!