pro Ženy 

Pouliční styl

E-zena.cz on Facebook
  • 11
    Shares

Jiný ho volají i street style v překladu to znamená pouliční styl. Móda jak už z názvu se zabývá stylem, které vznikly na ulici. V podstatě tento styl nevytrovili neházeli ale obyčejný lidé se smyslem pro styl. Tato móda je velmi populární hlavně u teenagerů. tento typ oděvu je spíše pro nás pohodlný a stylový. Na oděvech se nacházejí také podtisku jako například hip-hop, punk a podobně. Skoro většina má rada tento styl oblečení, protože milují svůj komfort a rádi experimentují a kombinují oblečení. dnes Vám ukážeme jaké outfity můžeme zařadit do pouličního stylu.

více v článku...

1 tip

Základním atributem je jednoduchost to znamená klasické potrhané rifle k tomu klasické tričko může být klidně i s potiskem své oblíbené značky. Jako obuv můžeme zvolit bílé tenisky k tomu můžeme zvolit síťované ponožky. Na vrch outfitu zvolíme černou koženou bundu. A jako doplňky zvolíme černou čepici a luxusní kožený batoh v černé barvě.

2 tip

Jako další pohodlnou klasiku máme pro Vás černé Rife k tomu černé klasické tričko obuv můžeme zvolit černé tenisky a na vrch celého outfitu zvolíme károvanou červenou košili. Jako doplněk můžeme zvolit černou šiltovku a kožený batoh v červené barvě.

3 tip

Nyní něco pro pány. Jako základ outfitu zvolíme modré roztrhané džíny k tomu klasické černé tričko na vrch zvolíme modrou džínovou bundu a jako obuv zvolíme hnědé kotníkové boty. Jako doplněk můžeme zvolit klidně černou čepici a také černou koženou tašku přes rameno.

4 tip

Jako poslední tip pro Vás dámy máme, modré klasické džíny k tomu krémový svetr na vrch zkombinujeme hnědou koženou bundu. Jako obuv můžeme zvolit hnědé kotníkové kozačky. Jako doplňky můžeme zvolit hnědý šál, který luxusně bude ladit k pouličnímu stylu a jako výrazný doplněk zvolíme koženou kabelku ve větším rozměru v hnědé barvě.

Výhodou tohoto stylu outfitů je, že můžeme kombinovat prvky oblečení s čím chceme a kdy chceme. Těchto outfitů je na výběr strašně hodně a mi doufáme, že alespoň těmito kousky jsme Vás inspirovali.

Zdroj obrázků: www.google.cz

Related posts