Pátek, 14 srpna, 2020
- Komerční sdělení -

Jak si zpříjemnit každé pečení + recept na rychlý koláč mnoha chutí

Post date:

Author:

Category:

Radost, když se domácí dezert podaří a na pekáči zbude jen několik drobečků. Také vás naplňuje? Ráda pečete, jenže ne vždy se vám to podaří? Pravděpodobně děláte chyby nejen v postupu, ale používáte i špatné vybavení. Právě na pomocnících hodně záleží. Jak si každé tvoření sladkých pochoutek zpříjemnit a zaručit dokonalý výsledek? Nic složitého zatím nehledejte.

Přesnost je polovina úspěchu

Jen velice zkušené hospodyňky dokáží odhadnout, kolik mají použít mouky, cukru a jiných ingrediencí. Pokud si nejste jistá v kramflecích, spolehněte se na pomoc od kuchyňské váhy. Jakou pořídit? Pro pečení je ideální váha s funkcí dovažování, na které se dá s přesností jednoho gramu navážit i více ingrediencí.

Pořídit si můžete také vážící lžíci. S ní rychle navážíte mouku, cukru, smetanu, koření aj. do hmotnosti 300 g. Nabízí ji eshop Tescoma.

Kvalitní pekáč – zbavte se pečícího papíru

Vybavte svou kuchyni kvalitními pekáči. Je lepší vsadit na tyto pekáče, které jsou vybaveny antiadhézním povlakem, ten zabraňuje připalování. Už nikdy více nebudete muset použít pečící papír. Výborné jsou také skleněné pekáče či ty s mřížkou. Máte ráda atraktivní tvary dezertů? Vykouzlíte je snadno pomocí silikonových forem.

Jeden recept má nespočet variací

Došla vám inspirace? Potřebujete rychle vykouzlit báječný dezert? Naučte se dělat drobenkový koláč, se kterým pokaždé zabodujete. Stačí udělat dostatečné množství drobenky. Děláte ji z krupicového cukru, mouky a másla v poměru 1 díl másla, 1 díl cukru a 1,5 dílu mouky.

Poté stačí ¾ drobenky dát na dno pekáče a na ní dát náplň. Použít se dá jakékoliv čerstvé i kompotované ovoce, jeden druh či více, dále také tvarohová náplň aj. Fantazii se meze nekladou. Na náplň nasypte zbylou část drobenky. Stačí péct cca 25 minut na 200 stupňů, dokud nemá drobenka zlatavou barvu.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

 

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!
Redakce
info@press-media.cz

Kočárek, který perfektně slouží malým i velkým

Máte představu, v jakém kočárku budete vozit svého nejmenšího? Pokud ano, tak je to jen dobře, protože právě kočárek je základní výbavou pro...

Plánujeme svatbu krok po kroku

Došlo v nedávné době k zasnoubení? Pak není dobré otálet! Člověk se musí pustit do plánování svatby hned, co je o ruku...

Co je to kolagen a jaké jsou jeho přínosy?

Dodejte svým vlasům potřebný kolagen. Vaše klouby kolagen potřebují, dodejte jim ho. To neustále slýcháme z televizních reklam. Je sice pravdou, že...