Sobota, 15 srpna, 2020
- Komerční sdělení -

Správná masáž pozvedne náladu

Post date:

Author:

Category:

Dnešní svět je plný shonu, člověk neustále spěchá, aby stihl vše v daném termínu, a již není čas na to, aby si pořádně odpočinul. Ale takovýto uspěchaný život si zákonitě musí vybrat svoji daň. Oddalte to a vneste do svého života trochu klidu a relaxace na nějaké masáži. Že nevíte jakou masáž si dopřát? Inspirujte se naším seznamem. A jestli nemáte ve svém okolí nikoho, kdo by vám masáž poskytl, zajděte si k odborníkům, třeba na kliniku Altos.

Aroma masáž je smyslovou terapií, která využívá léčivé účinky esenciálních přírodních olejů. Zlepšuje krevní oběh a tělesné funkce, včetně trávení. A díky příjemným vůním navozuje pocit klidu, čímž léčí nejen tělo, ale i duši.

Masáž magik Hot Stones je masáž s nahřátými lávovými kameny. Ty jsou tvořeny z vulkanické lávy černé barvy, akumulují tedy dobře teplo a mají silnou energetickou vibraci. Tato masáž dokáže odblokovat a podpořit proudění tělesné energie. Dále pomáhá proti problémům s páteří a klouby, relaxuje a aktivizuje ozdravné mechanismy organismu.

Lymfatická masáž pomáhá k rychlejší regeneraci po fyzické zátěži. Používá se také při léčbě otoků nebo ke zlepšení stavu pokožky. Detoxikuje tělo a slouží i jako prevence vzniku křečových žil či celulitidy.

Reflexní masáž chodidel je založena na terapii reflexních zón. Naše chodidla totiž představují jakousi mapu celého našeho těla a díky znalosti jednotlivých reflexních zón umožňuje předcházet nemocem, léčit je a obnovovat tělesnou i duševní rovnováhu.

Sportovní masáž má dvě funkce buď připravuje sportovce před výkonem anebo ho po výkonu zbaví únavy a připraví tělo k regeneraci. Uvolňuje napětí, odstraňuje ztuhlost svalů a obnovuje přirozenou pružnost těla.

Hledejte tam, kde mají individuální přístup. Odborníci s kliniky Altos vám nabídnou ošetření na míru.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!

Kočárek, který perfektně slouží malým i velkým

Máte představu, v jakém kočárku budete vozit svého nejmenšího? Pokud ano, tak je to jen dobře, protože právě kočárek je základní výbavou pro...

Plánujeme svatbu krok po kroku

Došlo v nedávné době k zasnoubení? Pak není dobré otálet! Člověk se musí pustit do plánování svatby hned, co je o ruku...

Co je to kolagen a jaké jsou jeho přínosy?

Dodejte svým vlasům potřebný kolagen. Vaše klouby kolagen potřebují, dodejte jim ho. To neustále slýcháme z televizních reklam. Je sice pravdou, že...