Pondělí, Říjen 26, 2020
- Komerční sdělení -

Proč muži vzdychají po vyzývavých ženách, ale doma chtějí mít jeptišku?

Post date:

Author:

Category:

„Neměla bys nosit tak velké výstřihy.“ „Musíš chodit ven tak zmalovaná?“ „V tomhle oblečení jdeš ven?“ Tyto věty jsem slyšela tolikrát, že kdybych si je pokaždé vytisknula, mohla bych si s nimi vytapetovat celý byt. Nutno dodat, že rozhodně nejsem žádná modelka – podpatky si nevezmu, jak je rok dlouhý, za vrchol líčení považuji řasenku a linky a minisukni či kraťase v mém šatníku nenajdete.

Paradox nebo jen prachsprosté pokrytectví?

O to víc mě potom překvapí, když mi muž strká pod nos časopis s lacině oblečenou a zmalovanou modelkou nebo se v nákupním středisku otáčí za blondýnou v těsných minišatech a prohlásí, že tohle je žena podle jeho gusta. Něco mi uniklo? Nebo jsou muži ještě stále poznamenaní z minulých dob, kdy bylo zcela normální oženit se s obyčejnou dívkou, která se mu postará o pohodlí u domácího krbu, avšak muž si občas odskočí zaskotačit s vyzývavou dámou ve vykřičeném domě? Tento jev lze dobře odpozorovat i u slavných a bohatých osobností – je zajímavé, že úspěšní a zajištění muži (výjimky samozřejmě existují) si často vybírají za partnerku ženu, která vedle nich působí trochu jako šedá myš. Paradoxem potom je, že tito muži v průběhu času stejně skončí v náručí ženy, která je jako vystřižená z časopisu pro dospělé.

Já můžu, ty ne

Nejvíce jsou tyto paradoxy vidět v erotické oblasti. Jestliže za vámi muž přijde a navrhne trojku s vaší kamarádkou – o nic přece nejde, vždyť se jenom zeptal. Ale zkuste mu naznačit, že byste ráda pozvala do společné ložnice jeho kamaráda! Nebo mu kupte jako dárek poukázku do masážního erotického salonu. Rázem budete nejlepší přítelkyně na světě – pokud tedy nedodáte, že byste ráda šla s ním a užila si tantrickou masáž nebo nuru masáž od toho pěkného maséra, co tam pracuje.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Vybíráš chytré hodinky? Nové Apple Watch 6 tě ohromí!

Designové módní doplňky nikdy nevyjdou z módy

Pokud si ráda prohlížíte časopisy o módě a módním stylu, pak jistě víte, že to co bylo v módě včera, už za pár dní...

Jak skladovat letní oblečení?

V posledních dnech se podzim plnou silou hlásí o slovo. Je tedy víc než jasné, že letní šaty, sukně a kraťasy už...

Jak (znovu) ulovit partnera rybáře?

Je váš partner rybář? Rybaření je jeho jedno velké hobby, vášeň či povolání? Miluje tu pohodu, kdy může na břehu rybníka či...