Středa, 30 listopadu, 2022
- Komerční sdělení -zeny

Proč muži vzdychají po vyzývavých ženách, ale doma chtějí mít jeptišku?

Post date:

Author:

Category:

„Neměla bys nosit tak velké výstřihy.“ „Musíš chodit ven tak zmalovaná?“ „V tomhle oblečení jdeš ven?“ Tyto věty jsem slyšela tolikrát, že kdybych si je pokaždé vytisknula, mohla bych si s nimi vytapetovat celý byt. Nutno dodat, že rozhodně nejsem žádná modelka – podpatky si nevezmu, jak je rok dlouhý, za vrchol líčení považuji řasenku a linky a minisukni či kraťase v mém šatníku nenajdete.

Paradox nebo jen prachsprosté pokrytectví?

O to víc mě potom překvapí, když mi muž strká pod nos časopis s lacině oblečenou a zmalovanou modelkou nebo se v nákupním středisku otáčí za blondýnou v těsných minišatech a prohlásí, že tohle je žena podle jeho gusta. Něco mi uniklo? Nebo jsou muži ještě stále poznamenaní z minulých dob, kdy bylo zcela normální oženit se s obyčejnou dívkou, která se mu postará o pohodlí u domácího krbu, avšak muž si občas odskočí zaskotačit s vyzývavou dámou ve vykřičeném domě? Tento jev lze dobře odpozorovat i u slavných a bohatých osobností – je zajímavé, že úspěšní a zajištění muži (výjimky samozřejmě existují) si často vybírají za partnerku ženu, která vedle nich působí trochu jako šedá myš. Paradoxem potom je, že tito muži v průběhu času stejně skončí v náručí ženy, která je jako vystřižená z časopisu pro dospělé.

Já můžu, ty ne

Nejvíce jsou tyto paradoxy vidět v erotické oblasti. Jestliže za vámi muž přijde a navrhne trojku s vaší kamarádkou – o nic přece nejde, vždyť se jenom zeptal. Ale zkuste mu naznačit, že byste ráda pozvala do společné ložnice jeho kamaráda! Nebo mu kupte jako dárek poukázku do masážního erotického salonu. Rázem budete nejlepší přítelkyně na světě – pokud tedy nedodáte, že byste ráda šla s ním a užila si tantrickou masáž nebo nuru masáž od toho pěkného maséra, co tam pracuje.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!