Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Stále ještě používáte chemické barvy? Zkuste to přírodně!

Post date:

Author:

Category:

Přírodní, ale účinná barva na vlasy? Ano, je to možné. Řeč je o henně, vysoké kvetoucí rostlině, jejíž listy jsou velkým zdrojem barviva a jsou známé již tisíce let!

Péče o tělo

Každá žena se chce líbit, a tak není divu, že většina žen tráví péčí o sebe mnoho času. Chodí na procedúry do kosmetických studií, pečují o své nehty manikúrou,  využívají služeb dámského kadeřnictví, solárních studií a posiloven ve snaze se více líbit sami sobě i svému okolí. Smutné ovšem je, že některé procedúry stále využívají množství chemikálií, které tělu ani trochu neprospívají. A přitom je nad slunce jasné, že pouze zdravé tělo může být krásné. To se týká i péče o vlasy. Proč volit raději přírodní cestu barvení vlasů?

Henna je zázrak

Chemická barva poškozuje vlasy. Ví to každý, ale na jakém principu vlastně funguje? Aby mohlo barvivo do vlasu dokonale proniknout, chemická barva naruší jeho strukturu. Teprve až poté je vlas schopen pojmout barvu. Henna však pracuje zcela odlišně. Je to podobné, jako při aplikaci brazilského keratinu. Barvení hennou totiž vlasy nenarušuje, ale naopak ho posiluje. Henna vlas obalí ochrannou vrstvou, která obsahuje barvivo a dosáhne tak toho, že vlas nejenom změní barvu, ale také je chráněn před vnějšími vlivy (např. vysušení sluncem, poškození větrem, mrazem…).

Výsledný efekt na první obarvení není tak dokonalý jako při použití chemických barev, avšak s opakovaným používáním nepoznáte rozdíl. Henna si také poradí se šedinami. Pravidelné barvení hennou vám tak zajistí nejenom přirozenou a krásnou barvu, ale také silnější a zdravější vlasy. Výhodou také je, že nezpůsobuje žádné alergie, vlasy si tak mohou obarvit i ti, kteří mají na klasické barvy negativní kožní reakce. Je skvělé, že mnoho salónů a kadeřnictví již na hennu nedá dopustit a svým klientům tak dopřávají tu nejlepší možnou péči. Péči samotné přírody.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!