Středa, 30 září, 2020
- Komerční sdělení -

Život v Praze s nádechem přírody

Post date:

Author:

Category:

Většina lidí se rozhodne spojit své životní cesty s hlavním městem hlavně proto, že chce být neustále ve středu dění, což jim ruch metropole na plné čáře zajistí. Tyto priority se však začnou s odstupem času měnit. První signál se objeví ve chvílích, kdy začnete uvažovat o založení rodiny a vybudování vlastní domácnosti. Kulturní a společenské akce v tom okamžiku začnete omezovat a daleko důležitějšími se pro vás stanou klid a pohoda. Je to vlastně přirozený vývoj, který se nikomu nevyhne.

V Praze během poslední doby začaly vznikat projekty, které kladou důraz právě na výše zmíněné potřeby člověka. Mimo to ještě nabízejí blízký kontakt s přírodou, kterého je ve větších městech zatím převážně nedostatek. Právě proto jsou například Byty Na Vackově tak unikátní.

Co bydlení Na Vackově budoucím obyvatelům nabídne?

Horní Žižkov je poklidnou částí Prahy. V následujících letech je pro tuto lokalitu naplánována kompletní revitalizace, která spočívá zejména ve vybudování obchodní a rezidentní čtvrti. V současnosti vzniká v rámci bydlení Na Vackově pět objektů, které nabízí případným zájemcům celkem 347 bytů a ateliérů pro rodiny i jednotlivce s dispozicemi od 1+kk do 5+kk. U prvních tří budov je dokončení naplánováno na konec roku 2020, zbylé dvě se dočkají o rok později.

Kouzelné prostředí s veškerým komfortem pro život

Moderní byty nejsou jediným lákadlem, které už dnes vábí mnoho budoucích obyvatel. V těsné blízkosti se totiž nachází přilehlý park, který je jako stvořený k dlouhým procházkám. Okolí samozřejmě nabízí také veškerou občanskou vybavenost, bez níž bychom si běžné dny nedokázali představit. Konkrétně můžete počítat s:

  • školami a školkami
  • restauracemi a obchodními centry
  • sportovními areály a památkami
  • zastávkami MHD a pobočkami pošty
  • ordinacemi lékařů a dalším

Byty Na Vackově přinášejí svým obyvatelům spojení toho nejzásadnějšího z života ve městě, ale také na vesnici. V neustálém kontaktu s přírodou vás uchrání od ruchu velkoměsta a zároveň budete dostatečně blízko tomu, abyste si jednou za čas mohli „vyrazit z kopýtka“. Prodej bytů v Praze 3 je aktuálně v plném proudu, takže pokud vás informace obsažené v tomto článku zaujali, neměli byste váhat. Mohlo by se totiž stát, že vám ideální prostředí pro žití proklouzne mezi prsty.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!

Ovoce jako váš nejlepší přítel

Rádi bychom v následujících řádcích zbořili několik mýtů o ovoci a zajistili mu trochu lepší reputaci, než jakou mohlo v posledních obdobích získat.

Zelená pro vaše děti

Společnost Zelená Žirafa se na českém trhu prezentuje prodejem dětských hraček, kočárků a jiných potřeb pro děti. Specializujeme se především na výběr...

Jak vyřešit finanční tíseň?

Přestali se k vám příbuzní znát ve chvíli, kdy vešlo ve známost, že jste finančně na dně a že potřebujete nějakou půjčku? Nechávají...