Úterý, 6 prosince, 2022
- Komerční sdělení -zeny

Zdravá pleť a další účinky pramenité vody

Post date:

Author:

Category:

To, že se žena cítí skvěle, můžeme poznat podle několika znaků. Je veselá, plná energie a má krásnou pleť. Podle těchto přirozených nápověd se muži řídí už po celou věčnost. Říkáte si, že to, jak se ráno probudíte nelze ovlivnit? Opak je pravdou! O svoji duševní i fyzickou krásu je třeba si pečovat. A nejlépe přirozenou cestou! Věděli jste, že kvalitní pitný režim dokáže zázraky? Ne? Čtěte dál!

Co výraz „kvalitní pitný režim“ přesně znamená? Nejdůležitější je vědět, které tekutiny jsou pro náš organismus nejlepší. Pokud jsme na začátku článku mluvili o přirozenosti, jasnou volbou je tedy čistá voda. Ta obsahuje všechno, co lidské tělo potřebuje. Na rozdíl od sladkých limonád, alkoholu a kávy, jejichž nadměrná konzumace vede k negativním účinkům od tloustnutí až k nepříjemných onemocněním. Samozřejmě je rozdíl, když si tyto nápoje dopřejete čas od času.

Hlavní složkou vašeho pitného režimu by však měla být čistá voda. A zvláště pak ta pramenitá. Skvělým pomocníkem pro pravidelnou hydrataci je mimochodem automat na vodu.

Pramenitá voda

Pramenitá voda je pravým zázrakem přírody. Jelikož vzniká v často velmi unikátních geologických oblastech, srovnávat její kvalitu s klasickou balenou vodou je velmi složité. Pravá pramenitá voda má panenskou až krystalickou čistotu a silnou minerální vyváženost, jež klasické vodě zkrátka chybí. Právě proto se do vašeho pitného režimu tolik hodí.

Jak to tak bývá, důležitá je i „značka“. Boty si také nekoupíte, jen tak někde ne? Dobrého dodavatele kvalitního pramenité vody poznáte podle toho, že využívá především šetrného způsobu stáčení, balení a také zpracování bez žádných chemických prostředků. Tímto způsobem si voda zachová maximální minerální hodnotu a vy budete mít jistotu, že pijete to nejlepší.

Účinky pramenité vody

Pramenitá voda má úžasný vliv na mysl i tělo. Hlavním důvodem je ona důležitá minerální vyváženost. Zajímají-li vás zejména přímé účinky na pleť, je třeba zmínit vápník. Ten napomáhá k rychlejší obměně kožních buněk a celkové regeneraci pokožky. Také ji značně hydratuje. Zkrátka pleťová maska se vším všudy. Co více si přát? Nezbytnou roli také hraje pro správnou funkci srdce, svalů, nervové soustavy a zamezuje řídnutí kostí.

Dalším minerálem, který stojí za zmínku, je hořčík. Ten má naopak pozitivní vliv na celkovou psychickou pohodu člověka. Přispívá k obraně proti výkyvům nálad, nespavosti, podrážděnosti i zažívacím problémům. Všichni dobře víme, jak tyto nepříjemnosti umí zkazit den!

Pravidlo tedy zní, pijte kvalitní čistou vodu a užívejte si života! Více informací o pramenité vodě naleznete na http://www.crystalis.cz.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!