Pondělí, 28 září, 2020
- Komerční sdělení -

Ochutnejte půl hodinu v prostoru bez hranic

Post date:

Author:

Category:

Líbilo by se vám podívat se do míst, kde nebyl nikdo z vašich známých? Že se taková místa špatně hledají? Vůbec ne. Stačí obrátit pohled k oblakům. Kolik lidí může říct, že prožili adrenalinový let vrtulníkem? Jen vy! Již brzy se na něj vypravíte.

Zve vás vrtulník Robinson R44

Do prosklené a útulné kabiny vás zve vrtulník Robinson R44. Vznese se s vámi nad koruny stromů a prohlédnete si místa, co dobře znáte. Přesto je uvidíte poprvé. Poprvé je budete obdivovat z výšky a všimnete si krás a detailů, co vám dosud zůstaly skryty. Víte, jak pohádkově vypadá Karlštejn, když vám prohlídku neruší davy turistů? A co teprve panorama Českého ráje s majestátními skalními útvary? Nenechte si ujít nevšední podívanou.

Vyhlídkový let vrtulníkem je krásným dárkem. Jestliže se pro něj rozhodnete, vězte, že pod stromečkem už nemusí být nic dalšího. Tento dárek strčí všechny ostatní hravě do kapsy. Zůstane dárkem, co si oba budete vždycky pamatovat a co si dlouho vybavíte za zavřenými víčky i se všemi detaily.

Záchrana v pravou chvíli

Už se vám někdy stalo, že jste promeškali důležitou obchodní schůzku a přišli o významnou zakázku? Nebo jste nestihli odbavení na letišti a letadlo odstartovalo bez vás? Dlouhé trasy si můžete podstatně zkrátit, když vyměníte kabinu automobilu za zcela jiný dopravní prostředek. Aerotaxi Praha vás dopraví do cíle mnohem rychleji. Soukromý let vrtulníkem neslouží jen k pohádkovým zážitkům, je to také pomocník, co vám zkrátí cestu mezi evropskými městy. Cena služby vás příjemně překvapí, proto neváhejte a využijte novou službu rychlého aerotaxi.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!

Ovoce jako váš nejlepší přítel

Rádi bychom v následujících řádcích zbořili několik mýtů o ovoci a zajistili mu trochu lepší reputaci, než jakou mohlo v posledních obdobích získat.

Zelená pro vaše děti

Společnost Zelená Žirafa se na českém trhu prezentuje prodejem dětských hraček, kočárků a jiných potřeb pro děti. Specializujeme se především na výběr...

Jak vyřešit finanční tíseň?

Přestali se k vám příbuzní znát ve chvíli, kdy vešlo ve známost, že jste finančně na dně a že potřebujete nějakou půjčku? Nechávají...