Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Ochutnejte půl hodinu v prostoru bez hranic

Post date:

Author:

Category:

Líbilo by se vám podívat se do míst, kde nebyl nikdo z vašich známých? Že se taková místa špatně hledají? Vůbec ne. Stačí obrátit pohled k oblakům. Kolik lidí může říct, že prožili adrenalinový let vrtulníkem? Jen vy! Již brzy se na něj vypravíte.

Zve vás vrtulník Robinson R44

Do prosklené a útulné kabiny vás zve vrtulník Robinson R44. Vznese se s vámi nad koruny stromů a prohlédnete si místa, co dobře znáte. Přesto je uvidíte poprvé. Poprvé je budete obdivovat z výšky a všimnete si krás a detailů, co vám dosud zůstaly skryty. Víte, jak pohádkově vypadá Karlštejn, když vám prohlídku neruší davy turistů? A co teprve panorama Českého ráje s majestátními skalními útvary? Nenechte si ujít nevšední podívanou.

Vyhlídkový let vrtulníkem je krásným dárkem. Jestliže se pro něj rozhodnete, vězte, že pod stromečkem už nemusí být nic dalšího. Tento dárek strčí všechny ostatní hravě do kapsy. Zůstane dárkem, co si oba budete vždycky pamatovat a co si dlouho vybavíte za zavřenými víčky i se všemi detaily.

Záchrana v pravou chvíli

Už se vám někdy stalo, že jste promeškali důležitou obchodní schůzku a přišli o významnou zakázku? Nebo jste nestihli odbavení na letišti a letadlo odstartovalo bez vás? Dlouhé trasy si můžete podstatně zkrátit, když vyměníte kabinu automobilu za zcela jiný dopravní prostředek. Aerotaxi Praha vás dopraví do cíle mnohem rychleji. Soukromý let vrtulníkem neslouží jen k pohádkovým zážitkům, je to také pomocník, co vám zkrátí cestu mezi evropskými městy. Cena služby vás příjemně překvapí, proto neváhejte a využijte novou službu rychlého aerotaxi.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!