Pondělí, 20 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

ŽENY RÁDY NAKUPUJÍ DÁRKY V PŘEDSTIHU

Post date:

Author:

Category:

Zatímco dost mužů je schopných nechat nákup vánočních dárků až na poslední den, většina žen je v listopadu už uprostřed předvánočního nakupování. Pravdou je, že obchody tomu vycházejí vstříc a nejrůznější akce se na nás valí ze všech stran. A nejsou v nich jen typy na dárky, ale také nejrůznější pomocníci na úklid a také vychytávky k různým významným okamžikům, které nás ještě do Vánoc čekají.

Například v aktuálním letáku Lidl najdete ekonomická balení sprejů Pronto na nábytek za 64,90 Kč, čistič nábytku Alex 2 v 1 za 49,90 Kč, nebo o 33 % větší balení čističe Cilit Bang za 79,90 Kč. Zvýhodněné jsou momentálně i čistící a desinfekční přípravky značky Sanytol.

Objevují se už akce na první dárky typu „když nevím, co koupit“, a to kosmetické balíčky v nejrůznějších kombinacích sprejů, sprchových gelů, šamponů či mýdel. Momentálně je v akci také XXL kolekce blůz, triček, svetrů, kalhot, šatů kardiganů a dalšího oblečení. Dalším typem na dárek může být i Espresso kávovar Silver Crest za 2 990 Kč, nebo elektrický mlýnek na kávu za 299 Kč. Ve sportovní kolekci najdete třeba podložky na cvičení, nebo univerzální posilovač. Vánoční inspiraci najdete v nabídce svíček či dekorací, včetně LED osvětlení.

A pokud jste nestihli koupit svatomartinskou husu, zkuste si uvařit něco jiného. Například kilogram kuřecích stehenních řízků je teď jen 89,90 Kč, nebo vepřová krkovice (400 g) za 59,90 Kč.  Slavnostní oběd můžete zakončit zmrzlinou Carte D´Or (balení 1000 ml za 59,90 Kč) a kávou. Půl kilogramu pražené mleté kávy Jacobs je nyní za 99,90 Kč. Protože k předvánočnímu času neoddělitelně patří i pomoc bližnímu, můžete se v Lidlu až do 19. listopadu také zapojit do charitativní sbírky Srdce dětem na pomoc vážně nemocným malým pacientům.

Kaufland cílí hlavně na naše chuťové pohárky, takže v právě platném Kaufland letáku najdeme pro milovníky pečení máslo za akční cenu 36,60 Kč, tradiční Božkov 0,5 l za 89,90 Kč a nejrůznější doplňky k pečení (dózy, mřížky, vykrajovátka, plechy či podnosy) za výhodné ceny

V sobotu 11. listopadu bude zahájen prodej svatomartinských vín. Místo husy zkuste argentinský rib eye steak v ceně 559 Kč/kg, vepřovou kýtu za 89,90 Kč/kg, nebo telecí plec za 219 Kč/kg, pstruh duhový za 29,90 Kč/100 g a krevety růžové za 52,90 Kč/100 g. V akci je i mini rajčata, brokolice, nebo paprika červená. V akci je momentálně i řada bezlepkových výrobků. Například směs na bezlepkové lívanečky stojí o 25 % méně než obvykle, ale na některé výrobky je sleva i více než 50 %. Různé druhy Bohemia sektu teď stojí jen 99,90 Kč za láhev.

Vybrat si už můžete i svou vánoční hvězdu v různých velikostech, nebo orchidej se 2 výhonky za akčních 199 Kč. Abyste Vánoce přivítali s tím správným úsměvem, kupte si některou z ústních vod značky Listerine, 500 ml za 77,70 Kč. Typem na dárek může být například stolní grill za 1499 Kč, stolní mixér za 999, nebo některá z krásných dřevěných hraček v cenách od 99,90 Kč. U Kauflandu si ale ověřte konkrétní nabídku pro svůj obchod, v jednotlivých prodejnách se trochu liší.

Pozadu nezůstává ani aktuální nabídka Tchibo. V letáku o vánočním pečení najdete například elektrický vaflovač za 999 Kč, ruční mixér Philips s bohatým příslušenstvím za 1999 Kč, misky, stěrky, vykrajovátka, formičky, či další pomocníky na vánoční pečení za zajímavé ceny. Originální moučník vykouzlíte i díky silikonové formě ve tvaru sněhové vločky za 179 Kč, nebo sadě razítek na sušenky. Hotové cukroví uchováte ve skvělé formě v krabičkách či dózách různých tvarů. Krásnou vánoční tabuli vykouzlíte díky žakárovému ubrusu v bílé, tmavě zelené či bordové barvě v ceně od 399 Kč.

Tradičně velmi bohatá je nabídka vánočních dekorací v různých cenových hladinách, jako jsou nejrůznější LED svítidla do interiéru (hvězdy, řetězy, nápisy a další ozdoby na stůl i do oken, svíčky z pravého vosku s LED diodami, svítící stromečky, nebo LED svíčky na vánoční stromek), i ven (vánoční věnce a venkovní osvětlení). Najdete tu také originální adventní kalendáře nejrůznějších typů a krabičky na balení dárků.

Mile překvapit můžete své blízké něčím z kolekce pohodlného domácího oblečení měkoučkými župánky v cenách od 799, papučemi za 399, nebo pohodlnými kalhotami za 699 Kč. Příjemně překvapit můžete i oboustrannou dekou s motivy vloček za 399 Kč, nebo dlouhým pánským pyžamem za 599 Kč. Skvělá je i nabídka hraček, třeba dřevěná kačenka na tyči za 299 Kč, dřevěné pexeso za 199 Kč, nebo různé typy dřevěných domečků (hrad, garáže, statek, domeček pro panenky) v cenách od 999 Kč.

Ať už se chystáte péct, uklízet byt, či už balit nakoupené dárky, začněte se těšit, Vánoce už na nás vykukují za rohem.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!