Sobota, 10 prosince, 2022
- Komerční sdělení -zeny

Jak si vybrat šperky, které zvýrazní vaši krásu

Post date:

Author:

Category:

Šperky sloužily po staletí jako prostředky ke zlepšení vzhledu i jako symbol změny v životě majitelky. Z přírodních dřevěných či trávových ozdob se staly kvalitní kousky z drahých kovů a drahokamů a v současnosti mají dámy opravdu z čeho vybírat: od levné bižuterie a stříbrných prstenů přes zlaté náramky až po diamantové a platinové náhrdelníky všech myslitelných velikostí i stylů.

Snad každá žena miluje šperky, ale věděli jste, že volbou správného designu můžete zvýraznit svou krásu? Zde je několik tipů na výběr klenotů, které vhodně doplní vaše rysy a postavu.

Náhrdelníky

Stejně jako oblečení, i náhrdelník může zapracovat na změně vnímání vaší výšky. Pokud jste menšího vzrůstu, vybírejte si delší kousky, například ve tvaru písmene V nebo Y, kterými opticky protáhnete svou postavu.

Ty z vás, které by své výšce naopak rády pár centimetrů ubraly, by se měly zkrášlovat krátkými náhrdelníky, které končí na klíční kosti. Jednoduché krátké řetízky můžete ozdobit zlatými nebo stříbrnými přívěsky, vhodnou volbou jsou také obojkové náhrdelníky.

Při výběru tohoto šperku je také vhodné myslet na svou tělesnou konstituci. Robustnější postavy si mohou dovolit masivní klenoty, zatímco drobné dámy ocení spíše jemnější design.

Náušnice

Náušnice mohou skvěle doplnit tvar vašeho obličeje. Můžete jimi zdůraznit své přednosti a upozadit případné nedostatky. Dámy s oválným obličejem patří mezi nejšťastnější, neboť jim sluší téměř jakýkoli styl. Pokud je váš obličej kulatý, vyhněte se velkým šperkům – „knoflíkům,“ nebo kruhům. Čtvercovým a obdélníkovým tvarům obličeje lichotí dlouhé náušnice, které tvář opticky prodlouží. Ženy se srdcovým obličejem ocení klenoty, které opticky rozšíří bradu, například trojúhelníkové nebo lustrové tvary širší ve spodní části.

Náramky a prsteny

Často když mluvíte nebo sedíte s rukama u obličeje, chcete, aby vaše náramky a prsteny pěkně ladily s vaší tváří i rukama. Působí-li vaše ruce křehce, zvolte jemnější design. Naopak robustnější zápěstí mohou být ozdobena masivnějšími šperky nebo celým stohem náramků.

A nakonec – vždy si vybírejte šperky, které si zamilujete. Když najdete takové, které se vám líbí a hodí se k vaší osobnosti i postavě, pak se stanou dokonalým doplňkem k jakémukoli oblečení.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Clanky.cz

Svet-Zeny.cz

Press-News.cz

 

 

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!
Redakce
info@press-media.cz