Středa, 30 listopadu, 2022
- Komerční sdělení -zeny

Nudí vás obyčejná kravata? Zkuste dřevěného motýlka!

Post date:

Author:

Category:

Každý muž by měl mít ve svém šatníku kravatu nebo motýlka. Zajímavým kouskem je dřevěný motýlek.

Na trhu najdeme široké spektrum vázanek, kravat a motýlků. Klasický motýlek je ve skutečnosti jeden pruh látky, který se dá různými způsoby složit dohromady, případně je možné si zakoupit hotového motýlka, kterého jednoduše uvážete za krkem.

Chcete něco mnohem zajímavějšího pro svůj společenský oděv? Volbou může být dřevěný motýlek. Vyrábí se z vysoce kvalitního bukového či ořechového dřeva v kombinaci s kvalitní látkou.

Proč darovat dřevěného motýlka?

Dřevěný motýlek, kravata nebo dřevěné manžetové knoflíčky jsou také velmi zajímavým dárkem. Chcete někoho dokonale překvapit? Chcete dát něco zajímavého, výjimečného? Dřevěná móda je naprosto skvělou volbou. Rozhodně tento dárek potěší, nikdy není nudný a vzbudí pozornost v každé společnosti.  Dřevěný motýlek je designovým prvkem pro muže každého věku. Vypadá velmi originálně, nabízí dlouhou životnost a lze nechat vyrobit model na míru podle svého návrhu. K dostání jsou různé barvy a vzory, ale i speciální limitované edice nejen pro sběratele.  Ani údržba není nijak složitá.

Nemusíte bojovat s neustálým zavazováním. Dřevěný motýlek drží na krku na gumičce. Dřevěného motýlka mohou navíc nosit jak muži, tak ženy, které se nebojí změny.

Dřevěného motýlka, stejně jako klasického látkového, je možné nosit do divadla, na koncert i do společnosti. Rozhodně se nemusíte bát, že byste s ním udělali krok vedle. Chcete-li jej jako dárek, rozhodně bude velmi originální.

Kromě dřevěného motýlka může darovat také dřevěnou peněženku, psaníčko, kravatu, brož a mnoho dalších doplňků z kvalitního dřeva, včetně dárkových setů.  Nabídka dřevěné módy je skutečně pestrá a vybere si každý.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!
Redakce
info@press-media.cz