Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Šalvějová barva kraluje bytovému designu v roce 2022

Post date:

Author:

Category:

Po chudých letech, kdy se v oblasti bydlení dalo počítat barevných odstínů skutečně málo, jsme se konečně dočkali. Objevila se barva, se kterou je možné bytový prostor doplnit, aniž by rušila celkový koncept. Šalvějová barva dodává styl i šmrnc. O harmonii nepřijdete, budete o ni obohaceni. Zejména když zakomponujete i stolové podnože nebo úchytky těch barev.

Nový prvek v bytové architektuře

Zatímco v minulých letech jsme byli zvyklí na převahu šedé a černé, nyní se časy mění. Možná má na současné trendy vliv i dlouhé období pandemie, ve kterém jsme byli zavřeni doma a měli možnost si zažít nekompromisnost černých a šedých odstínů. Pracovní desky v tomto odstínu ale nejsou příliš vlídné. Granitové dřezy je také lepší zvolit ve světlejším ladění. Objevila se šalvějová barva, aby změnila celkový pohled na domov.

Skvěle doplníte moderní i klasický interiér

Šalvějová barva má v sobě podtóny bílé a šedivé barvy. I z toho důvodu se vám bude výborně kombinovat. Zjistíte, že není třeba nechávat vše jen na černé a bílé, nyní se budete radovat i z jemného doplňku. Šalvějovou můžete použít i v hypermoderním stylu jako je například industry nebo minimalismus. Výborně ji doplníte o všechny materiály, které v domácnosti pro bytový design používáte.

Ať žije šalvějová pro originální koncept kuchyně!

Šalvějová barva ale může kralovat na mnoha místech. Postará se o nezaměnitelnou podobu vašeho nábytku. Kuchyňská dvířka, vestavěné skříně, nebo celá řada nábytku v domácnosti se dá přeměnit během jednoho odpoledne do moderního šalvějového kabátku. Pokud se vám ale nechce do velkých změn, stačí se jen zaměřit na doplňky. Vymalujte jednu ze stěn v kuchyni šalvějovou, nakupte dekorační polštářky a drobnosti, které vám tuto barvu pomohou dostat domů. V tomto odstínu snadno seženete i nádobí.

Šalvějová barva se skvěle kombinuje. Nabízí harmonii, zklidňuje mysl.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!