Sobota, 10 prosince, 2022
- Komerční sdělení -zeny

Domácí erotická masáž krok za krokem

Post date:

Author:

Category:

Občas není na škodu zpestřit si svůj partnerský život pořádnou dávkou péče. Jedním ze způsobů, jak to můžete udělat, je využít své intuice, chutě a zkusit na svého partnera erotickou masáž jakožto součást předehry.

Začněte s vhodnou atmosférou

Před tím, než se do masírování pustíte, byste měli připravit pro partnera příjemnou atmosféru. Sem patří hudba, svíčky, ale třeba i sexy oblečení nebo vůbec žádné. Váš partner by měl být nahý a ležet na břiše. Aby došlo k úplnému uvolnění, začněte na neerotických částech těla. Naneste si do dlaní trochu oleje a začněte s masáží zad. Jděte od šíje, ale nevynechejte ani bedra. Místo klasické masáže, kde byste na záda tlačili, po nich rukama klouzejte a klidně rukama vjeďte až k partnerovým vlasům. Mimo jiné se můžete věnovat i jeho obličeji, díky čemuž si muž odpočine.

Postupně zvyšujte svoji pozornost

Poté, co se partner uvolní, můžete pokračovat dál po těle. Hodně mužů má erotogenní zóny i na chodidlech, takže se nebojte promasírovat i je. Kromě chodidla věnujte dostatečnou pozornost i mužovým prstům u nohou. Od chodidel se přesunujte po dolních končetinách až k hýždím. Kromě jemného hlazení můžete zkusit na kůži i poklepávat nebo škrabkat.

Partnera můžete dovést až ke konci

Nyní je partner připravený k otočení se na záda. Bříšky prstů partnera masírujte na hrudi. Poté postupujte od ramen směrem k břichu. Ještě před tím, než se začnete věnovat partnerovu klínu, se jej jen letmo dotýkejte. Až se dostatečně postaráte o mužovu hruď a břicho, začněte masírovat intimnější partie. První však hlavně okolo, až poté přímo na pohlaví. Zde se vyhněte klasickému uspokojování, ale využijte kluzkosti oleje a vlastní fantazie.

 

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!