Pátek, 24 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Tipy a triky jak podpořit růst vlasů s ricinovým olejem

Post date:

Author:

Category:

Ricinový olej je látka, která je získávána z plodů keře Skočce obecného, který je spíše známý pod názvem Ricinovník. Plody tohoto keře jsou bez jakékoliv úpravy jedovaté, pokud se však slisují za studena a vyprodukovaný olej projde potřebným procesem, stává se z něj ricinový olej, blahodárný pro péči o vlasy, pokožku hlavy, obočí, řasy, pleť i pokožku celého těla a také nehtů.

Kdy použít ricinový olej na vlasy a jak s ním pracovat

Pokud je pokožka vaší hlavy suchá a šupinkovatí, velmi pravděpodobně byla narušena kožní bariéra, která je neschopna zadržovat vodu. Nakapejte si pár kapek oleje do dlaní, promněte v nich prsty a olej pečlivě vpracujte do pokožky. Díky svým schopnostem vázat na sebe vodu vám ricinový olej pomůže zbavit se suchých šupinek. Ricinový olej na vlasy je možné použít také v případě, kdy potřebujete podpořit růst vlasů. Olej se své struktuře podobá keratinu a je tak přirozené, že se hodí všude tam, kde se keratin běžně nachází. Díky obsaženým účinným látkám vyživí a podpoří růst nejen vlasů, ale také řas nebo obočí.

Ricinový olej je na vlasech možné ponechat po dobu minimálně 2 hodin, ideální doba na kúru pro podporu růstu a zvýšení jejich lesku je nechat jej působit přes noc.

Další použití ricinového oleje

Ricinový olej na pleť lze využít také jako hydratační péči pro pokožku celého těla. Obsažený vitamin E a antioxidační látky se podílí také na ochraně před vnějšími vlivy, které mají za důsledek známky předčasného stárnutí. Pro svou hustou konzistenci nestéká a ponechává dostatečný čas pro pohodlnou aplikaci, je vhodný také pro masáže.

Doporučení

Woldohealth BIO Ricinový olej je k dostání ve velikosti 100 ml, zabalen je do lahvičky z jantarového skla, která se podílí na zvýšení minimální doby trvanlivosti oleje. Je vyroben a testován v Německu, neobsahuje silikony, vonné látky ani další aditiva, která by dráždila pokožku.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!