Pátek, 24 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Netradiční rozměry povlečení pro váš komfort

Post date:

Author:

Category:

Jste dlouháni, rádi se tulíte nebo se v posteli pod peřinou převalujete či potřebujete přikrývat miminko v postýlce? To pak potřebujete úplně jiné rozměry povlečení, než má to běžné. Vyberte si u nás francouzské, prodloužené nebo povlečení do postýlky.

Když chcete spát lépe, vyberte jiný rozměr

Při pořizování lůžkovin se zamyslete, zda by se vám víc nehodil jiný rozměr povlečení, než je běžných 140 x 200 cm. I když nejste dlouháni nebo se nechystáte každou noc tulit k partnerovi, zajistí vám francouzské či prodloužené povlečení větší pohodlí. A do dětské postýlky patří samozřejmě také speciální rozměr. U nás najdete povlečení ve více než dvou stovkách různých designů v jiných rozměrech, tak nehrozí, že si nevyberete ten pravý.

Nejen pro zamilované páry

Větší prostor pro jednoho, přitulení pro dva, to je francouzské povlečení, jehož míry jsou celých 220 x 200 cm. Je vyrobeno především tak, aby se pod něj v pohodě vešli dva zamilovaní. Není ale určeno jen pro páry, užijete si ho i pokud jste singl a chcete být každou noc v dokonalém pohodlí. Pokud se v posteli rozvalujete a nechcete u toho dělat kompromisy, je francouzské povlečení to pravé právě pro vás. Navíc budete vždy připraveni na to, když se váš přítel či přítelkyně nečekaně zdrží přes noc.

Zachumlejte se od hlavy až patě

Vysoké modelky, čahouni, prostě všichni, co vyrostli trochu víc do výšky, určitě ocení báječné prodloužené povlečení velikosti 140 x 220 cm. Je tak dlouhé, že ani těm nejvyšším nebudou z pod přikrývky vyčnívat nohy. Jste-li ale normálního vzrůstu, nevadí. I tak si prodloužené povlečení můžete naplno užít. Třeba když se v noci rádi zachumláte jako mumie. Do něj se totiž krásně zabalíte jako do spacáku a nevykoukne vám ani kousek těla!

Aby vaše děti dobře spaly

Velká přikrývka by v malé postýlce být neměla. Hrozí, že si ji děťátko lehce přetáhne přes hlavu, je těžká a může přivodit neklidný spánek a špatné sny. Aby vaše zlatíčka co nejlépe spala, patří do postýlky přikrývka i povlečení správných rozměrů, a to je velikost 100 x 135 cm. Je přesně vypočítaná pro dětské tělíčko i postýlku. Povlečení pro vaše děti by také mělo být pouze z jakostní bavlny, plné veselých barev a oblíbených dětských motivů, takové, jaké najdete u nás. Proto nakupujete vždy pouze u solidního prodejce ověřeného zákazníky a ručícího za kvalitu, jinak může dojít k tomu, že vašim dětem nechtěně pořídíte povlečení nejen z nekvalitního materiálu, ale i barevně nestálé a nevhodné pro jejich zdraví. 

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!