Pondělí, 20 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Svatba na Benicích

Post date:

Author:

Category:

Svatba na statku

A je to tu…svatba. Blýskněte se před svou snoubenkou a navrhněte lukrativní místo, kde si řeknete své „ano“ v nádherném prostředí čisté přírody, za přítomnosti všech vašich nejbližších a přátel. Vaše nevěsta si vás bude hýčkat ještě více za jedinečnou projížďku v zámeckém kočáře taženém starokladrubskými koňmi. Statek má bohatou historii, která na vás dýchne z každého koutu starých budov statku.

Svatba

Svatba a romantické svatební fotografie

Na nádvoří zrekonstruovaného barokního statku Benice se může uskutečnit vaše církevní či civilní svatba, v případě nepříznivého počasí je vám k dispozici starobylý špejchar, který pojme až 250 svatebních hostů. Menší svatba do 30 osob bude uspořádána v pohádkově krásné barokní světnici. Vaše fotografie se stanou nezapomenutelným zážitkem díky možnosti focení se se starokladrubskými koňmi pocházejících z hřebčína Favory náležejícího ke statku. Obohaťte svou svatbu a pobavte své svatebčany projížďkou okouzlující přírodou v sedle či v kočáře, rádi zajistíme zábavné soutěže i poníky a oslíky pro děti.

Svatba
Svatba jako z pohádky

Splňte si své sny, krásná a pohádková svatba

Na vaší svatbu připravíme rauty, zajistíme příjemné večerní posezení při grilování na nádvoří hřebčína. Po výjimečném svatebním dni bude novomanželům zdarma k dispozici romantické manželské apartmá, pro vaše blízké a rodinu bude připraveno dalších útulných 11 pokojů. Občerstvení pro vás připraví náš výborný šéfkuchař, který vám sestaví svatební menu dle vašeho výběru. Špičková česká kuchyně vám zcela jistě přijde vhod v tento váš důležitý den. Bezchybný servis po celou dobu oslavy vaší svatby zajistí náš vždy usměvavý a přívětivý personál. Pro všechny vaše hosty je připraveno dostatek parkovacích míst, děti si mohou užít svůj svět zábavy na dětském hřišti na trampolíně či při krmení a jízdě na ponících.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz

PRwebs.cz

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!
Redakce
info@press-media.cz