Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Neschází vám na svatbě svatební fotograf? Pozvěte si skutečného profesionála

Post date:

Author:

Category:

Svatební den není jako každý jiný, svatební den je natolik důležitou událostí, že se prostě musí – chtěj nechtěj – zaznamenat. Každý si dnes může pořizovat osobní záznamy na digitální aparát, mobilní telefon, tablet, ale opravdu skvělé fotografie ve vysokém rozlišení, vyfocené na zrcadlovku s pořádným objektivem, zvládne opravdový svatební fotograf. U profesionála máte jistotu, že bude vždy ve správný čas na správném místě, zmačkne spoušť v neideálnější okamžik, bude téměř neviditelný, nebude překážet, a přesto jeho snímky budou opravdovým příběhem. Příběhem nejenom jednoho dne, ale celé historie novomanželů, jejich šťastného shledání, příběhem rodin, jež se sbližují díky dvěma šťastlivcům, kteří svým svazkem spojili více než jeden zamilovaný pár.

K focení svatby nestačí mít správné nádobíčko, musíte mít i cit

Pro focení svatby se nehodí úplně každý fotograf. Zaměření na produktovou fotografii, dokument, portréty, sport i krajinu pojímá i orientování fotografů na skupinová fota. Focení dětí ve třídě na skupinový snímek, maturantů při maturitním plese, malých nezbedů ve školce s sebou obnáší určitá úskalí, se kterými se nemusejí prát fotografové například produktové fotografie. U produktů se hraje se světlem, stínem, vyjádřením barev, kdežto u skupinových fotek musíme přesvědčit zúčastněné, aby se dívali pokud možno jedním směrem, natož aby se usmívali, nepřekrývali ani nedělali nemravná gesta.

Fotograf na svatbu dokáže z každého obřadu či oslavy získat jedinečnost okamžiku

Nejen o skupinové foto jde při svatbě. Právě neopakovatelné okamžiky, jako jsou slzička družičky či babičky, rozmazané stíny rozněžnělé svědkyně, zamazané šatičky rozpustilých dětí, dovede fotograf na svatbu zachytit a nenápadně zahrnout mezi svatební fotografie.  

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!