Pátek, 24 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Liftingové vstřebatelné nitě pro pozvednutí kontur

Post date:

Author:

Category:

Liftingové nitě jsou stále populární omlazující procedurou. Jsou totiž velmi bezpečné, nenáročné a s dvojím účinkem – jednak tvář omladí a pozvednou její kontury a zároveň ozdravují a léčí.

Chcete se i vy podívat do zrcadla a vrátit se řadu let zpět ke zdravé a mladistvé kráse? Pojďme se podívat, jak to vypadá v případě vstřebatelných liftingových nití.

Jak liftingové nitě pozvedávají kontury

Pomocí ultratenké jehly se tyto speciální nitě zavedou do pokožky tak, aby vytvářely liftingový efekt a pozvedly kontury obličeje. To samo o sobě dovede divy, okamžitě budete vypadat mladší a krásnější. Ale tím to nekončí.

Liftingové nitě začínají po aplikaci působit v podkoží. Stimulují tvorbu kolagenu, který stojí za zdravým a pevným vzhledem pokožky. Díky tomu, že pokožka začne opět produkovat více této blahodárné látky, stává se postupně pevnější, mladší a zdravější i sama o sobě.

Nitě jsou pro tělo zcela bezpečné a neškodné, během 6–8 měsíců se zcela vstřebají do pokožky. Ta v tu dobu bude už pevná i bez podpory nití.

 

Výsledem je zářivá a pevná pleť. A tento efekt přetrvá 2 až 5 let.

Pro koho jsou nitě nejvhodnější

Nejvhodnější je tento lifting pro unavenou tvář s obzvláště povolenými konturami. Lze takto pozvednout obočí i spadlá víčka, procedura se skvěle hodí i pro oblast krku.

Zda jsou však vstřebatelné liftingové nitě nejvhodnějším řešením právě pro vás, to je nutné vždy zkonzultovat s ošetřujícím lékařem, který posoudí stav problému a navrhne pěsný postup ošetření, které bud přesně pro vás na míru. Kromě liftingových nití se dá využít laser, mezoterapie, injekční aplikace výplní s kyselinou hyaluronovou. Léčebných a omlazujících procedur je dnes v nabídce estetické medicíny mnoho.

Proto vám doporučujeme konzultaci. Rozhodnout se na základě názoru skutečného odborníka, který vám odpoví na všechny otázky.

Objednejte se nyní na nezávaznou konzultaci v estetické klinice Altos v Praze. Najdete tam špičkové odborníky, kteří vždy udělají maximum pro vaši krásu, bezpečí i pohodlí.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!