Pondělí, 20 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Vybíráme zimní bundu do města: V čem se liší od lyžařské?

Post date:

Author:

Category:

Kalendářně sice stále panuje podzim, ale teploměr nám v posledních dnech připomíná, že zima nastoupí co nevidět. A právě proto bychom neměly meškat s revizí šatníku, jehož základním stavebním kamenem bude pro následující měsíce zimní bunda. Pokud jste poslední roky přežívala s jediným kusem – lyžařskou sportovní bundou, kterou jste měla na sobě na každém kroku, pravděpodobně cítíte, že to nebylo pravé ořechové. Na svahu má člověk přeci jen „trochu“ jiné potřeby než ve městě. Tak v jaké tedy vyrazit do ulic, abyste si neutrhla ostudu?

Nákup zimní bundy nepodceňujte

Spousta žen pohlíží na nákup dámské zimní bundy jako na nutné zlo, a to i v případě, že módu milují a rády plní šatník pěknými kousky. Pravděpodobně to bude dáno tím, že se v ní cítíme příliš „nabaleně“, tak trochu jako sněhuláci. Což ovšem není důvod k tomu, abychom výběr uspěchaly a sáhly po prvním modelu, který se namane v našem zorném poli. Od městské bundy očekáváme tři základní věci: musí perfektně padnout, izolovat a dobře vypadat. Podaří-li se vám sehnat odpovídající kus, budete ho nosit mnohem raději než bundu, která vám z nějakého důvodu nevyhovuje.

Funkční vlastnosti nejsou důležité

Lyžařské bundy jsou určeny pro sportování, výrobci proto kladou důraz na přítomnost funkčních materiálů s důrazem na vysoký vodní sloupec a prodyšnost. Kvůli nepromokavosti nechybí lepené švy, membrány či zátěr. Navíc obvykle nechybí ventilační otvory v podpaží a další funkční prvky. Jenomže město není sjezdovka, proto bychom měli od městské bundy požadovat úplně jiné vlastnosti. Dokonce není zapotřebí ani nepromokavý materiál, dostačuje voděodpudivý.

Na závěr jsme si nechali praktický tip pro milovnice neotřelého designového zpracování. Dámská zimní bunda Desigual je jasnou volbou pro každou ženu, která si potrpí na kvalitu a nechce zapadnout v davu jako šedá myška. Perfektně jí doplní kabelka Desigual v podobném stylu.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!