Čtvrtek, 2 února, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Stylové interiérové dveře pro vaši vysněnou domácnost

Post date:

Author:

Category:

Zařizujete nebo rekonstruujete svoje bydlení a přemýšlíte i nad výběrem vhodných dveří? Interiérové dveře se dnes vyrábějí v nepřeberném množství různých provedení a každý si tak může vybrat podle svého vkusu a podle toho, jak chce, aby jeho domov vypadal. V tomto článku pro vás máme několik tipů na kvalitní dveře, jež mají krásný design a mohly by vás zaujmout.

I výběr vhodných dveří může podtrhnout krásu vašeho domova

Nejen nábytek, kuchyně, elektronika nebo jiné zařízení bytu hraje velkou roli v tom, jak bude váš dům či byt vypadat. I interiérové dveře mohou vaše bydlení ještě zkrášlit, ale i naopak – při nevhodném výběru (ať už barvy nebo typu dveří) mohou působit zbytečně rušivým dojmem, případně mohou být nepraktické. Chybu určitě neuděláte, pokud se předem poradíte s odborníky, kteří mají s touto problematikou zkušenosti a dokáží vám poradit vhodný typ dveří s ohledem na praktičnost, ostatní vybavení a celkový design domova.

Hodně oblíbené jsou interiérové dveře v bílé barvě

Velmi žádané jsou v posledních letech bílé interiérové dveře. Na někoho to sice může působit trochu sterilním nebo nudným dojmem, ale bílá barva u dveří má svoji logiku – u malých místností opticky zvětšuje jejich prostor, u tmavých pokojů je krásně rozjasní, a navíc je celkem univerzální – bílými dveřmi nic nezkazíte, ať už jde o jakoukoli místnost.

Do moderní domácnosti se hodí prosklené dveře

Dalším důležitým rozhodnutím je otázka, zda si pořídit dveře prosklené nebo plné. Zatímco u vchodových dveří jsou plné dveře celkem logickou a jasnou volbou, v interiéru už to tak jednoznačné není. Prosklené interiérové dveře se ideálně hodí zejména do kuchyně, dále pak do obývacího pokoje, ale klidně i do některých jiných prostorů. Naopak u místností jako je WC nebo koupelna jsou přirozeně lepší volbou klasické plné dveře. Samostatnou kapitolou jsou celoskleněné dveře, které teoreticky mohou být i v moderně zařízeném bytě, ale obvykle svoje uplatnění najdou zejména v komerčních prostorách, kancelářských objektech, obchodech apod.

Tipy na zajímavé produktové řady:

Interiérové dveře Porta Doors – značka Porta Doors patří ve své kategorii k těm nejlepším. Tyto dveře vynikají svým jedinečným designem a dokonalým technickým provedením.

Interiérové dveře Verte Doors – i v tomto případě se jedná o moderní značku pro náročné zákazníky. Při výrobě dveří Verte Doors se používají nové technologické postupy a klade se důraz na kreativní design.

Interiérové dveře Invado – specifická produktová řada, u níž je použita technologie spojování povrchové úpravy mimo okraj půldrážky. Hrany dveří jsou zaoblené, takže jsou bezpečnější, což ocení např. rodiny s malými dětmi.

Interiérové dveře Erkado – pestrá produktová řada dveří ve vysoké kvalitě a ve velkém množství různých variant. Dveře Erkado přinášejí vysokou kvalitu za rozumnou cenu, u jednotlivých modelů je možnost konfigurace podle přání zákazníka.

 

Všechny zmíněné produktové řady dveří nabízí společnost Plancher, která navíc veškeré otočné dveře dodává i v posuvné verzi, a to za stejnou cenu.

Ušetřete díky výhodným akčním setům

Vždycky je fajn, když můžete ušetřit peníze díky výhodnému nákupu – tuto možnost máte i při nákupu dveří u společnosti Plancher. Ta v současné době nabízí vybrané druhy dveří za akční ceny a ještě k nim navíc dostanete zcela zdarma kliku a zárubeň.

Montáž raději svěřte profesionálům

Pokud nejste zkušený kutil a nikdy jste dveře nemontovali, určitě se vám vyplatí svěřit tuto práci odborníkům, u nichž máte záruku, že provedou perfektní práci. Profesionální montáže dveří poskytuje i společnost Plancher, jež navíc aktuálně nabízí akční cenu za montáž dveří + obložky včetně materiálů jen za 1050

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!