Pondělí, Říjen 26, 2020
- Komerční sdělení -

Stylové interiérové dveře pro vaši vysněnou domácnost

Post date:

Author:

Category:

Zařizujete nebo rekonstruujete svoje bydlení a přemýšlíte i nad výběrem vhodných dveří? Interiérové dveře se dnes vyrábějí v nepřeberném množství různých provedení a každý si tak může vybrat podle svého vkusu a podle toho, jak chce, aby jeho domov vypadal. V tomto článku pro vás máme několik tipů na kvalitní dveře, jež mají krásný design a mohly by vás zaujmout.

I výběr vhodných dveří může podtrhnout krásu vašeho domova

Nejen nábytek, kuchyně, elektronika nebo jiné zařízení bytu hraje velkou roli v tom, jak bude váš dům či byt vypadat. I interiérové dveře mohou vaše bydlení ještě zkrášlit, ale i naopak – při nevhodném výběru (ať už barvy nebo typu dveří) mohou působit zbytečně rušivým dojmem, případně mohou být nepraktické. Chybu určitě neuděláte, pokud se předem poradíte s odborníky, kteří mají s touto problematikou zkušenosti a dokáží vám poradit vhodný typ dveří s ohledem na praktičnost, ostatní vybavení a celkový design domova.

Hodně oblíbené jsou interiérové dveře v bílé barvě

Velmi žádané jsou v posledních letech bílé interiérové dveře. Na někoho to sice může působit trochu sterilním nebo nudným dojmem, ale bílá barva u dveří má svoji logiku – u malých místností opticky zvětšuje jejich prostor, u tmavých pokojů je krásně rozjasní, a navíc je celkem univerzální – bílými dveřmi nic nezkazíte, ať už jde o jakoukoli místnost.

Do moderní domácnosti se hodí prosklené dveře

Dalším důležitým rozhodnutím je otázka, zda si pořídit dveře prosklené nebo plné. Zatímco u vchodových dveří jsou plné dveře celkem logickou a jasnou volbou, v interiéru už to tak jednoznačné není. Prosklené interiérové dveře se ideálně hodí zejména do kuchyně, dále pak do obývacího pokoje, ale klidně i do některých jiných prostorů. Naopak u místností jako je WC nebo koupelna jsou přirozeně lepší volbou klasické plné dveře. Samostatnou kapitolou jsou celoskleněné dveře, které teoreticky mohou být i v moderně zařízeném bytě, ale obvykle svoje uplatnění najdou zejména v komerčních prostorách, kancelářských objektech, obchodech apod.

Tipy na zajímavé produktové řady:

Interiérové dveře Porta Doors – značka Porta Doors patří ve své kategorii k těm nejlepším. Tyto dveře vynikají svým jedinečným designem a dokonalým technickým provedením.

Interiérové dveře Verte Doors – i v tomto případě se jedná o moderní značku pro náročné zákazníky. Při výrobě dveří Verte Doors se používají nové technologické postupy a klade se důraz na kreativní design.

Interiérové dveře Invado – specifická produktová řada, u níž je použita technologie spojování povrchové úpravy mimo okraj půldrážky. Hrany dveří jsou zaoblené, takže jsou bezpečnější, což ocení např. rodiny s malými dětmi.

Interiérové dveře Erkado – pestrá produktová řada dveří ve vysoké kvalitě a ve velkém množství různých variant. Dveře Erkado přinášejí vysokou kvalitu za rozumnou cenu, u jednotlivých modelů je možnost konfigurace podle přání zákazníka.

 

Všechny zmíněné produktové řady dveří nabízí společnost Plancher, která navíc veškeré otočné dveře dodává i v posuvné verzi, a to za stejnou cenu.

Ušetřete díky výhodným akčním setům

Vždycky je fajn, když můžete ušetřit peníze díky výhodnému nákupu – tuto možnost máte i při nákupu dveří u společnosti Plancher. Ta v současné době nabízí vybrané druhy dveří za akční ceny a ještě k nim navíc dostanete zcela zdarma kliku a zárubeň.

Montáž raději svěřte profesionálům

Pokud nejste zkušený kutil a nikdy jste dveře nemontovali, určitě se vám vyplatí svěřit tuto práci odborníkům, u nichž máte záruku, že provedou perfektní práci. Profesionální montáže dveří poskytuje i společnost Plancher, jež navíc aktuálně nabízí akční cenu za montáž dveří + obložky včetně materiálů jen za 1050

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Vybíráš chytré hodinky? Nové Apple Watch 6 tě ohromí!

Jak skladovat letní oblečení?

V posledních dnech se podzim plnou silou hlásí o slovo. Je tedy víc než jasné, že letní šaty, sukně a kraťasy už...

Jak (znovu) ulovit partnera rybáře?

Je váš partner rybář? Rybaření je jeho jedno velké hobby, vášeň či povolání? Miluje tu pohodu, kdy může na břehu rybníka či...

Elegantní vůně a precizní péče pro váš šatník

Dopřejte svému šatníku jen to nejlepší. Okouzlující vůně, každodenní svěžest či prvotřídní péče – benefity, které si nyní můžete užívat skutečně každý...