Úterý, 6 prosince, 2022
- Komerční sdělení -zeny

Lenovo Moto Z: modulární smartphone jako žádný jiný

Post date:

Author:

Category:

Do segmentu chytrých telefonů se v posledních letech pomalu ale jistě vkradla nuda. Všechny smartphony totiž začaly vypadat zaměnitelně. Zdá se ale, že ona jednotvárnost bude v brzké době zahnána modulárními telefony, které poskytnou uživatelům mnohem větší svobodu a netušené možnosti používání.

Když se v roce 2007 objevily první chytré telefony, mluvili snad všichni o jejich inovativních vlastnostech. Během následujících let šel vývoj rychle dopředu, aby pak z čista jasna ustrnul. Možnosti inovací totiž nejsou nekonečné a tak se většina novinek na trhu chytrých telefonů lišila od předchozích generací jen v drobných detailech. Jenže nová barva nebo o trochu lepší foťák přeci nejdou inovace.  Lenovo se proto rozhodlo přijít s něčím originálním, co by rozvířilo klidné vody v moři chytrých telefonů. A představilo smartphone Moto Z s doplňky Moto Mods.

Moto Z je díky tělu zkonstruovanému z nerezové oceli a prémiového hliníku mimořádně odolný a přitom tenký a lehký. Jeho minimalistické tělo s profilem tenkým pouhých 5,2mm však skrývá nekompromisní výbavu včetně výkonného procesoru, kapacitní baterie, biometrického zabezpečení a kvalitního předního a zadního fotoaparátu. Díky funkcím Moto Actions navíc tento smartphone dokáže reagovat na vaše pohyby a gesta, takže stačí třeba otočit zápěstím pro zapnutí fotoaparátu, nebo telefonem dvakrát zatřást pro zapnutí baterky.

Už tak úchvatnou výbavu smartphonu Moto Z můžete navíc ještě rozšířit pomocí magnetických doplňků Moto Mods, se kterými budete určovat schopnosti svého telefonu. Zapomeňte na hledání elektrických zásuvek. S přídavnou baterií Incipio off GRID Power Pack okamžitě získáte 22 hodin výdrže navíc. Ta se vám bude hodit, až budete chtít sledovat svá oblíbená videa, chatovat s přáteli, nebo jen pracovat na cestách.

Hasselblad True Zoom Moto Mod zase vašemu telefonu přidá pokročilé zobrazovací schopnosti, díky kterým můžete fotit a sdílet obrázky jako nikdy dříve. S desetinásobným optickým zoomem, manuálním tlačítkem spouště a xenonovým bleskem se stačí jen soustředit na požadovaný záběr. Osvětlení ani vzdálenost už nikdy nebudou překážkou při vaší snaze zachytit dokonalý obraz.

Všechny fotografie pak můžete sdílet s rodinou a přáteli buď na sociálních sítích, nebo přímo na stěnu místnosti. Projektor Insta-Share Moto Mod promění jakýkoliv povrch v 70palcovou obrazovku a vy si můžete naplno užívat své oblíbené videoklipy, fotografie, nebo třeba uspřádat filmový maraton s přáteli. A když vás sledování filmů přestane bavit, jednoduše vyměníte projektor za přídavný reproduktor JBL s technologií SoundBoost a pořádná party může začít.

Více informací naleznete na www.lenovo.cz

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-Media.cz

Centrum-Zprávy.cz

Press-News.cz

 

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!
Redakce
info@press-media.cz