Pátek, 24 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Jak nosit vysoké tenisky?

Post date:

Author:

Category:

Pokud si všímáme na ulicích outfity mladých dam, tak určitě se nám nedá přehlédnout novinka tohoto roku a to vysoké tenisky. Hlavně ty, které jsou na vysoké platformě. I tyto tenisky měli své předchůdkyně v minulém století. Určitě si pamatujete i předchůdkyně těchto tenisek, takzvané tenisky s vysokým podpatkem, nebo jak to lze nazvat.

Nikdy jsme však tímto botám nepřišli na chuť, proto se těšíme momentálnímu trendu vysokých tenisek v současné podobě a také athleisure stylu, který dovoluje nosit tenisky i k elegantním kouskem v outfitu, a to elegantním sukním, koženým kabelkám, saku či šatům.. Tenisky tak můžeme hravě kombinovat téměř ke všemu. Pojďme však na to postupně a nahlédněme, jaké kousky oblečení jim sluší nejvíce.

1. Džíny

K džínám tyto tenisky nepasují, oni k nim prostě patří. Tato kombinace je základ, který musíte mít při nošení těchto tenisek. Je to nejmenší problém, protože džíny mě v šatníku každá jedna žena, protože bez džínů to v módě prostě nejde. Pokud máme k vysokým teniskám džíny, tak určitě by měly být jen po kotníky, protože takto tyto tenisky vyzní nejlépe. Velmi oblíbené jsou bílé tenisky, jen v tomto případě by se mělo dbát na kvalitu tenisek, nejlépe kožené, protože vyžadují neustálou údržbu. Na levnějších materiálech je vidět špínu hned a také jde těžší dolů.

2. Sako

Na první pohled by se mohlo zdát, že sako k takovým teniskám určitě nemůže pasovat. Ne, naopak. Sako k těmto teniskám pasuje velmi dobře. Určitě sáhněte po první kombinaci, tedy bílé vysoké tenisky, kotníkové džíny, neutrální top a bílé sako a nějaká výrazná kožená kabelka. Myslíme si, že takovou kombinací vyrazíte dech na ulicích. Je to pro toto léto nesmrtelná klasika a uvidíte, všichni vás budou považovat ža královnu módních trendů. A nezapomínejte na volány, ty jsou stále aktuální i letos.

3. Šaty

Šaty v letních měsících jsou velmi oblíbeným prvkem oblečení, protože jsou volné a příjemné či na sezení, tak i na stání. V tomto případě můžeme sáhnout po vzdušných šatech, z tenkého materiálu. Také velmi pěkně k těmto teniskám ukáží i volány na šatech. Sáhněme po letních výraznějších barvách a doplníme jejich bílými vysokými teniskami. Klaďte především důraz na vzdušnost celého outfitu, tedy na to, abyste nevolili obtažené šaty. Pokud však chcete sáhnout po něčem na tělo, tak v tomto případě volte k takovým teniskám raději obtažené sukni, kterou doplňuje nějakou vzdušnou košilí.

4. Doplnky

Jaké kombinovat k těmto teniskám doplňky? Je to opět jednoduché, nebojte se dát něco výrazné na sebe, ale určitě nic nezkazíte ani jemnými detaily. Z náušnic můžete volit velké výrazné barevné náušnice, ale také nic nezkazíte pokud budou střídmé a mini. Nezapomeňte na sluneční brýle i přesto, že venku slunce nesvítí. Sluneční brýle se už dávno nenosí jako pouze ochrana před sluncem, jsou velmi důležitým doplňkem nejednoho outfitu. V současnosti letí především takzvané kočičí brýle. Pokud saháme po kožené kabelce, tak k těmto teniskám určitě patří výrazná kožená kabelka, ale ne příliš velká, protože celý outfit by působil dost mohutně. Sáhněte tedy raději po výrazných barvách. Výborně však k těmto teniskám pasuje kožený batoh. Také nezapomeňte ani v tomto případě na výraznější barvy. Hlavně korálová, to je trendy barva tohoto roku.

Milé dámy, při vysokých teniskách je opravdu z čeho vybírat. Je tam neskutečně mnoho možností, které nám současné trendy nabízejí. Netřeba se opravdu bát nějakých výraznějších kombinaci. Současná móda je někdy i o tom zkombinovat nezkombinovatelné a proto nám to usnadňuje vytáhnout i nepotřebné a dlouho nenošené věci ze šatníku.

Zdroj obrázků: www.google.cz

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!