Pátek, 14 srpna, 2020
- Komerční sdělení -

Magazín pro zdravý život – Fittyn.cz

Post date:

Author:

Category:

Stále více lidí si uvědomuje, že zdravý život se rovná životu kvalitnějšímu. Proto se zajímá o to, co jí, snaží se svoje tělo udržovat ve fyzické kondici dostatkem pohybu a zaměřuje se v neposlední řadě i na svěžest psychickou.

Šťastná nálada, šťastné tělo

Všechny tyto faktory by v ideálním případě měly být v rovnováze. Jak jí docílit, na to však v zásadě neexistuje žádný univerzální recept. Každý z nás je jedinečnou individualitou s odlišnými preferencemi. Jedním z klíčů k psychické pohodě ostatně nevyhnutelně je schopnost se těšit z vykonávaných aktivit. Nemá proto smysl se nutit do čehokoli, co vám radost nepřináší a každý si musí najít vlastní nejvhodnější cestu sám.

Jedním z vodítek, které vám na ní může být nápomocno, je i nový magazín pro zdravý život jménem Fittyn. Snažíte se vytvarovat si štíhlejší křivky? V tom případě se vám jistě budou hodit rady o hubnutí. Je při hubnutí vhodné ovoce? Mají smysl nejrůznější zaručené diety? Na všechny tyto otázky najdete v magazínu Fittyn odpovědi.

Pohyb, půl zdraví

Ruku v ruce s úpravou jídelníčku musí nevyhnutelně kráčet, při snaze o zlikvidování nadbytečných kilogramů, také pohyb. Pod vlivem despotického tělocvikáře máte jakoukoli snahu o sport nekompromisně zaškatulkovanou v kolonce „krev, pot a slzy”? Vůbec to nemusí být pravda, pohyb vám totiž doslova dobije baterky. To pravé si pro sebe najde skutečně každý. Bytostné individualisty bude bavit například plavání, s nímž hravě spálíte tuky i zpevníte svalové skupiny celého těla. Vaše snahy o pravidelné protažení těla končí s železnou pravidelností na tom, že se vám zkrátka nechce opouštět domov? Nevadí!

Hubnutí power jógou můžete zahájit i v pohodlí svého obývacího pokoje. Navíc vás to nebude nic stát, jediným potřebným vybavením je cvičební podložka. Základy cvičení hravě „pochytíte” i prostřednictvím videí na internetu.

Jak je vidět, možnost změnit svůj život k lepšímu má tak bez ohledu na výchozí stav skutečně každý. Stačí pouze chtít. A co vy, dáte šanci zdravějšímu životu?

Pokud nechcete, aby vám unikl nový článek z magazínu Fittyn, doporučujeme stát se fanoušky magazínu na facebooku.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

 

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!
Redakce
info@press-media.cz

Kočárek, který perfektně slouží malým i velkým

Máte představu, v jakém kočárku budete vozit svého nejmenšího? Pokud ano, tak je to jen dobře, protože právě kočárek je základní výbavou pro...

Plánujeme svatbu krok po kroku

Došlo v nedávné době k zasnoubení? Pak není dobré otálet! Člověk se musí pustit do plánování svatby hned, co je o ruku...

Co je to kolagen a jaké jsou jeho přínosy?

Dodejte svým vlasům potřebný kolagen. Vaše klouby kolagen potřebují, dodejte jim ho. To neustále slýcháme z televizních reklam. Je sice pravdou, že...