Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

TANTRA MASÁŽE PRAHA – DOPŘEJTE SI NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK

Post date:

Author:

Category:

Možnost užít si několikahodinový nevšední zážitek v podobě tantra masáže Praha nabízí téměř na každém rohu. Vyzkoušejte tento tradiční východní rituál a poznejte jeho účinky na vlastní kůži. Tantra masáže jsou tím pravým pro každého, kdo si přeje lépe poznat sám sebe, načerpat novou energii, prožít příjemné pocity naplno a zkvalitnit svůj sexuální život.

TANTRA MASÁŽE PRAHA – VYBERE SI KAŽDÝ

Profesionální studia obvykle nabízejí několik typů tantra masáží, včetně vaginálního mapování. Konkrétní nabídka však závisí na konkrétním tantra centru. Ta jsou samozřejmě otevřena jak mužům, tak ženám. Každý si může vybrat, zda dá přednost masérovi či masérce. V Praze rovněž existují tantra studia pro zájemce homosexuální či bisexuální orientace. Pokud vás zajímá rozhovor s profesionální masérkou, podívejte se například sem.

CO JE TANTRA A TANTRICKÁ MASÁŽ?

Pod pojmem „tantra” si mnoho lidí představí právě tantrickou masáž. Přestože s tantrou samozřejmě úzce souvisí, byla by chyba tantru omezovat pouze na masáže.

TANTRA

Tantra neboli tantrismus je možné jednoduše označit za druh buddhistické a hinduistické nauky. Není však vůbec jednoduché tuto nauku blíže specifikovat, jelikož je spjata s velkým množstvím různých principů a praktik. Společnými charakteristikami tantrických škol jsou například víra v možnost dosáhnout osvícení, víra v metempsychózu, v magické účinky rituálů a mnoho dalšího. Nejdůležitějším znakem v souvislosti s tantra masážemi je však chápání sexuální síly jako důležitého zdroje energie, která může mít vliv na různé spirituální procesy člověka.

TANTRICKÁ MASÁŽ

Jedná se o druh masáže, který vychází z tantrického učení. Napomáhá nám správně vnímat a chápat tělo i procesy v naší mysli. Je to práce se sexuální energií, díky níž můžeme objevit nové roviny intimity, porozumět vlastní i partnerově sexualitě a zintenzivnit sexuální prožívání.

Obvykle bývá zakončena vyvrcholením, není to však pravidlem. Terapeut se vás předem zeptá, zda se může dotýkat i vašich pohlavních orgánů. Tantra masáž ale není druhem erotické masáže, ačkoliv erotické prvky zahrnuje.

O tom, co konkrétně samotná masáž (ne)obnáší, si můžete přečíst například zde.

VLIV NA TĚLO, MYSL I CELKOVÝ ŽIVOT ČLOVĚKA

Přínosy tantra masáží, mezi něž patří hluboké a dlouhodobé uvolnění, porozumění sobě sama a přijetí vlastní sexuality, mohou z dlouhodobého hlediska pozitivně ovlivnit náš život.

Pravidelní návštěvníci tantra studií jsou plní energie, umí lépe zvládat stres a ví, jak relaxovat, což je v dnešní době velmi důležité.

Nesmíme samozřejmě opominout ani vliv tantry na sexuální život. Jak již bylo řečeno, tantra prohlubuje sexuální prožitky, protože posiluje spirituální spojení mezi partnery. Jejích blahodárných účinků je možné využívat i v případě problémů s erekcí nebo bolestivého pohlavního styku u žen.

VAGINÁLNÍ MAPOVÁNÍ

Vaginální mapování je druh intimní masáže pro ženy, které by rády zažívaly hlubší sexuální prožitky. Jedná se o techniku, která spočívá v pomalé masáži podbřišku a pohlavních orgánů, a která vychází z předpokladu, že součástí ženské genitální oblasti jsou body, které spouští různé negativní emoce. Žena v průběhu masáže tyto emoce ventiluje, čímž se od nich oprošťuje. Může se jednat například i o hněv či smutek.

Výsledkem je plné prožívání sexuality a napojení se na svou ženskou sílu a energii. A nejen to – přínosem této techniky je také zvýšená schopnost vnímat lásku, radost, smyslnost a štěstí.

Vaginální mapování je prováděno vyškolenými terapeuty, takzvanými „sexological bodyworkery” v profesionálních tantra studiích.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!