Sobota, 10 prosince, 2022
- Komerční sdělení -zeny

Hledáte přivýdělek? Zkuste doporučovat hypotéky!

Post date:

Author:

Category:

Nejste spokojeni s výší vašich příjmů? Aby měl člověk dost peněz, to by se někdy musel udřít. Při potřebě větších prostředků není hned nutné si hledat druhou práci, aby vám pak nezbyl vůbec žádný volný čas. Místo toho si lze zařídit příjemný vedlejší příjem, aniž byste museli cokoliv investovat. Jak na to?

O co jde?

Hypotéku za svůj život využije naprostá většina dospělých lidí. Je nejvýhodnější možností si pořídit vlastní bydlení. Splácí se mnoho let, proto je třeba vybrat tu nejlepší a nejvýhodnější, jinak se hypotéka zbytečně prodraží, nebo se můžete při placení splátek dostat do problémů. Nejlepší je se s někým zkušeným poradit a zde je Vaše šance na jednoduchý výdělek za doporučení. Shání vaše kamarádka nebo někdo ve vaší práci hypoteční úvěr? Pokud získáte souhlas s předáním jejich kontaktů zprostředkovateli hypotečních i jiných úvěrů, bude to výhodné pro ni i pro vás. O vše ostatní se už postará tým profesionálů, počínaje posouzením možností zájemce, výběrem vhodného způsobu financování, kalkulací nákladů, zajištěním lepších podmínek ve zvolené bance. K tomu jsou samozřejmě k dispozici i obchodní slevy a kompletní hypoteční servis včetně následné asistence při čerpání i splácení úvěru.

Odměny za hypotéku

Jak to funguje? Jednoduše doporučíte své známé vhodnou hypotéku. Ona vás za to uvede jako „doporučitele“ a za to dostanete odměnu. Nebojte, vaší kamarádce se náklady nenavýší, finanční bonus půjde z kapsy poskytovatele. A nemusí jít nutně o zřízení nové hypotéky. Nárok na peníze máte i za domluvení refinancování hypotéky. Zájemce o hypotéku navíc dostane hypoteční servis zcela zdarma. V něm mu poradí ohledně řešení jeho požadavku.

Kolik si jednoduše vyděláte

Základní otázka je, jak vysoké jsou odměny za hypotéku, aby se vám vůbec doporučování vyplatilo. Začínáte na odměně 0,15 % z čerpaného úvěru, s přibývajícím počtem získaných klientů se bude navyšovat. Nakonec se můžete dostat až na platovou úroveň PROFI, kde na vás čeká krásných 0,45 %. Přijde vám to málo? Uvědomte si, že výše hypotečních úvěrů se pohybují v milionových částkách. Při půjčení dvou milionů získáte na začátku získali tři tisíce, později klidně i devět. To už nezní špatně, co? O výplatu si následně můžete požádat a vyplacena vám bude buď hotově, nebo na účet.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!