Cestování 

Hledáte kombinaci romantiky a divočiny? Pak jsou Nízké Tatry přesně tím pravým pro Vás

E-zena.cz on Facebook
  • 11
    Shares

Nízké Tatry jsou skvělou volbou pro nadšence do turistiky, ať už pro profesionální sportovce nebo pro úplné začátečníky. Jsou druhým nejvyšším pohořím Slovenska a ukrývají spoustu nádherných míst, která stojí za to vidět.

Jeskyně, které jen tak někde nenajdete

Určitě byste si měli udělat výlet do Demӓnovské doliny, kde najdete Demӓnovskou jeskyni Svobody a nádhernou Demӓnovskou ledovou jeskyni. V jeskyni Svobody se Vám naskytne pohled na krásné krápníky, uvidíte zde typické říční modelování chodeb od podzemní řeky Demӓnovky a krasová jezírka, která zdobí celou jeskyni. Ta patří k nejkrásnější jeskyni na severní straně Nízkých Tater. Máte tedy další důvod, proč právě Nízké Tatry navštívit.

Trocha turistiky

Pokud už navštívíte Nízké Tatry, určitě si udělejte výlet na nejvyšší vrchol Ďumbier, který měří 2 043 m. Místo je velkým turistickým lákadlem. Vrcholem prochází turistická hřebenovka, po které se dá pohodlně vystoupit od sedačkové lanovky na Chopku.  

Potřebujete poradit s ubytováním?

Pokud hledáte místo v krásném horském prostředí, kde si po náročném výletu odpočinete, pak jsou Chalets Jasná de Luxe pro Vás tou správnou volbou. Pokud budete chtít s výběrem ubytování poradit, určitě se obraťte na DCK Rekrea Ostrava, která se na tyto pobyty specializuje. Jen si to představte, nic víc než nádherná příroda, horská chata ve francouzském stylu a vy. No není to ráj?   

Related posts