Pátek, 24 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Guess kabelky jsou ve znamení stylu a elegance

Post date:

Author:

Category:

Americká značka Guess a její kabelky jsou symbolem luxusu, módních trendy kousků a velmi stylové elegance. Tuto značku založili bratři Paul a Mauricius Marcianovi již v roce 1978 ve slunné Kalifornii. Původní zaměření byla výroba jeansů, který se brzy rozšířili o mnohé další oblečení. Tato značka dokázala naprosto skvěle kombinovat mnohé styly a kvalitní materiály. V kombinaci s vysoce originálními střihy to všechno dohromady způsobilo opravdu raketový vzrůst při oblibě této značky. S logem Guess se otevřeně pyšní i celá řada vkusných módních doplňků. Jsou to například stylové hodinky Guess, velmi nápadité šperky, pěkné a elegantní peněženky či voňavé parfémy a úchvatné kabelky Guess vás dokonale oslní. Kabelky jsou vkusné a lehce je skombinujete se svým outfitem. Můžete si ji vzít k šatům, sukni i kalhotám.

Kabelka Guess si vás získá svým propracovaným designem

Jsou to právě Guess kabelky, které si zaslouží obzvláště velkou pozornost. Jde o nejvíce viditelný vysoce módní doplněk. Elegantní Guess kabelka udělá své majitelce velkou službu. Budoucí majitelka kabelky Guess je určitě sebevědomá žena, která si potrpí na módní trendy a uvítá nápadité zpracování a kvalitní materiály. Společnost Guess každoročně nabízí inovovanou kolekci luxusních kabelek, které jsou vždy vyrobené z vysoce kvalitního materiálu stylově zdobeného známým písmenem G, navíc ještě doplněné také výrazným logem Guess. Nese často i jiné charakteristické prvky a doplňky. Elegantní a luxusní styl Guess je prostě zcela nezaměnitelný a můžete nechat okouzlit.

Společnost Guess je světoznámou značkou

Americká módní značka Guess v minulosti působila opravdu jako zjevení, když na začátku osmdesátých let vznikla. Módní průmysl byl tehdy opravdu nudný a stereotypní a právě oblečení Guess se zapsalo svou extravagancí do mysli mnoha zákazníků. Zejména díky inovativním a zcela nezapomenutelným reklamním kampaním. Značka je vyhlášená především svým známým logem Guess, a její modely vynikají svým elegantním, výrazným a přitom velmi mladistvým vzhledem. Značka Guess je v každém ohledu vždy ve svých modelech originální a plně rozeznatelná. Všechny modely jsou vždy navrhovány tak, aby byly trendy a v souladu se současně běžícím módním trendem.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!