Úterý, 6 prosince, 2022
- Komerční sdělení -zeny

„Chcete před svatbou rychle shodit? Komplexní průvodce dodržováním keto diety před dnem D.“

Post date:

Author:

Category:

Svatby jsou jedním z nejšťastnějších dnů v životě nevěsty a s tak důležitou událostí přichází i neuvěřitelný tlak na to, abyste byla nejkrásnější. Se všemi svatebními přípravami v plném proudu nevěsty často vedly svůj dietní plán pouze několik posledních měsíců. Nevěsty obvykle drží dietu pouhé dva měsíce před svatbou, a nakonec vypadají bledě, křehce a ne zářivě. Je však pro ně ideální zahájit stravovací plán 6 měsíců před svatbou. Vyberte si výživový plán, se kterým můžete zůstat v souladu. Ale doporučuji všem nevěstám jíst keto, což znamená jíst hodně zeleniny a omezit brambory a jíst dvě porce ovoce denně se spoustou bobulí. Ujistěte se, že máte dostatek bílkovin, ořechů a semen. Ale rozhodně omezte zrna, což je trik hubnutí. Vyhýbejte se pšenici, rohlíkům, knedlíkům a rýži, protože právě s nimi přibíráte. A omezení sacharidů a nesprávných zrnin je výchozím bodem pro proteinovou dietu.

Keto dieta – Proteinový nápoj příchuť jahoda a banán – KetoDiet.cz

Co je to ketogenní strava?

Během posledních několika let si keto dieta získala hodně podpory jako oblíbená volba životního stylu. Ale co přesně je keto? Keto dieta je navržena tak, aby se vaše tělo přeplo do ketózy, kdy tělo spaluje sacharidy a poté začne spalovat tuky. Má nízký obsah sacharidů a vysoký obsah tuku, díky čemuž vaše tělo používá tuk jako palivo, na rozdíl od použití sacharidů jako paliva. Díky stravě přimějete své tělo k tomu, aby používalo tuky jako palivo tím, že je zbavíte sacharidů, které se nakonec rozpadnou na cukr a dodají vám energii. Nastartování procesu trvá mezi dvěma až třemi týdny, než se tělo dostane do stavu ketózy. Dieta však není jen o konzumaci masa, obsahuje dobrý tuk, jako je avokádo, mandle a mléčné výrobky.

I když to nemusí být nejnovější odstraňovač tuku z těla, keto dieta je velmi populární ve fitness kruzích, zejména mezi milovníky masa. Nevěsty si ale vždycky kladou otázku, zda je správným krokem k urychlení cesty ke snížení hmotnosti. Na rozdíl od nárazové diety vám keto dieta (pokud byla zahájena v dostatečném předstihu) pomůže dostat se do formy. Takže pokud přemýšlíte o tom, že chcete být na svatbu zdravá a fit, nebo to vezmete jako záminku k jídlu menších zelených porcí, nebo jste zvědavá, jestli je keto dieta pro vás to pravé, stojí za to si přečíst nějaké informace o ní.

Keto dieta – Proteinové tyčinky cereální s fíky – KetoDiet.cz

Jak byste měla zahájit keto dietu?

Pokud chcete shodit pár kilogramů a zvýšit hladinu bílkovin, zkuste keto. Před zahájením keto diety se doporučuje navštívit profesionálního dietologa, který vás tímto procesem provede. Dieta v průběhu času vede k automatickému snížení chuti k jídlu, triglyceridů, hladiny cukru v krvi a inzulínu. Vyloučení sacharidů ve vaší stravě vám může někdy pomoci zhubnout rychleji než jinak. Výzkum ukázal, že keto dieta funguje lépe pro ženská těla, protože zpracovávají a ukládají tuk odlišně. A nezapomeňte sledovat svoji cestu úbytkem hmotnosti v průběhu času.

Jaké jsou nevýhody dodržování keto diety?

Ano, keto dieta je skvělá pro hubnutí a její dodržování po určitou dobu mnohým změnilo život. Ale stejně jako všechno v životě má své vlastní nevýhody. Pokud jde o váš den D, každá nevěsta sní o čisté pokožce zářící zdravím, ale keto dieta může být překážkou pro bezchybnou pleť. Keto dieta má hlavní problém v tom, že často vyžaduje vysoký příjem mléčných výrobků se sýrem, který může vyvolat akné. Mnoho nevěst a ženichů dostalo akné těsně před svatbou právě kvůli keto dietě. Pokud můžete udělat keto bez mléčných výrobků (včetně proteinových prášků na bázi syrovátky nebo kaseinu), pak vám keto dieta může pomoci zhubnout, i přestože byste se museli obejít bez sacharidů. Chcete-li udělat keto, začněte alespoň 3 měsíce před svatbou, abyste získali ty nejlepší výhody, protože prvních pár týdnů je nejvíce stresujících.

Z dlouhodobého hlediska je obtížné dodržovat dietu, ale existují upravené verze, které mohou úkol usnadnit. Každý člověk je jiný, takže to, co ostatním funguje dobře, pro některé to nemusí být nejlepší volba. Před zahájením diety je proto vhodné se poradit s odborníkem. Doporučujeme vyzkoušet váš start s odborníky z KetoDiet.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!