Čtvrtek, 24 září, 2020
- Komerční sdělení -

Co o vás prozrazuje váš šatník?

Post date:

Author:

Category:

Každý člověk vlastní alespoň jednu skříň oblečení, doplňků nebo obuvi. Je to proto tak, že naše oblečení, které dennodenně na sobě nosíme potřebujeme někde odložit a mít v tom přehled. V současnosti je velký trend výroby velkých a prostorných šatníků, tak abyste oblečení viděli, věděli jste, co vlastně v tom šatníku máte a hlavně měli přehled, protože někdy se stává, že na danou věc zapomenete a tak si zbytečně pořídíte stejnou. Při velkém a prostorném šatníku se vám to ale nemůže stát, protože vidíte, co v něm opravdu máte. Možná byste nevěřili, ale to co máte v šatníku, tak o vás něco prozrazuje, jaký jste typ osobnosti a co máte rádi.

Máte ve svém šatníku pořádek, vše má své místo, oblečení je pěkně zavěšené na ramínkách, seřazeny podle barev, bižuterie je uložena v poličkách podle velikosti a barvy, kožené kabelky mají vyhrazené místo?  Tak určitě patříte k typům osobnosti, které mají rády pořádek, jsou pedantně na vše, co jejich bklupuje. Častokrát jsou to velmi přísné osobnosti nejen na sebe, ale i na okolí.

Nebo patříte k typům, který nemají vůbec přehled v šatníku? Oblečení je  jedno na druhém, kožené kabelky vrženy jako přišli, bižuterie je smotaná  jedna o druhé? Tak určitě patříte k typům, který si životem rádi  proplujete zcela s lehkostí, ale někdy zaznamenáte, že máte ve vašem  životě chaos a občas vás vaše rozpolcená povaha rozčiluje.

Jste typ, který má ve svém šatníku pořádek, ale oblečení není seřazeny  přesně podle barev, ale tak jako přijde. Kožené kabelky mají vyhrazenou  poličku, ale nemusejí být uloženy jako vojáci, doplňky jsou uloženy v  poličce, ale ne každý má své místo a nejsou seřazeny podle velikosti? 
Tak určitě patříte k typu osobnosti, který přeplava životem klidně s  určitým nadhledem, nestresuje se kvůli zbytečnostem.

Našli jste se? Zjistili jste jaký typ podle řádu ve vašem šatníku jste? Je to všechno o vás. Někdy je to tak, že se řád ve vašem životě přeorientuje i do pořádku ve vašem šatníku. Ale ne vždy to tak musí být, zejména v době, kdy je člověk moc anprázdený a je rád, že si může odpočinout a tak neřeší ějakou barevnou posloupnost v šatníku.

Zdroj obrázků: www.google.cz

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!

Ovoce jako váš nejlepší přítel

Rádi bychom v následujících řádcích zbořili několik mýtů o ovoci a zajistili mu trochu lepší reputaci, než jakou mohlo v posledních obdobích získat.

Zelená pro vaše děti

Společnost Zelená Žirafa se na českém trhu prezentuje prodejem dětských hraček, kočárků a jiných potřeb pro děti. Specializujeme se především na výběr...

Jak vyřešit finanční tíseň?

Přestali se k vám příbuzní znát ve chvíli, kdy vešlo ve známost, že jste finančně na dně a že potřebujete nějakou půjčku? Nechávají...