Sobota, Říjen 31, 2020
- Komerční sdělení -

Co na první rande?

Post date:

Author:

Category:

První rande se blíží, vy jste z toho trochu nervózní, jak dopadne, o čem se budete bavit a velmi častý problém je, co si na sebe obléci, abyste nepokazili první dojem? 

Vsaďte na jistotu. Určitě sáhněte po tom, v čem se cítíte dobře, protože pokud byste volili něco, co by bylo pro vás nepohodlné, tak by to bylo na vás vidět a to by nebylo dobré. Nezapomeňte si vzít kvalitní kousky ze svého šatníku, abyste ukázali, že víte co je dobré a že rady do sebe investujete. 

Namalujte se, nepříliš vyzývavě, zvolte zlatý střed, protože musíte také ukázat, že jste se na toto rande připravili a nevzali jste ho jen jako nějaké všední setkání. Podobně je to i s voňavkou. Nepřehánějte to příliš s vůní. Zvolte jemnou a decentní vůni, ne takovou, kterou bude cítit na kilometr. Nevíte, zda vaše nadějná polovička netrpí alergií. Nechcete tedy, aby celý večer na vás díval usmolený s kapesníkem na nose. 

Jaké zvolit oblečení? Vršek si zvolte decentní s jemným výstřihem, nic vyzývavé. Ideální bude, když si zvolíte nějaké jemné šaty nebo sukni s halenkou, kde ukážete vaši ženskost a vaše ladné křivky. Určitě bychom nevolili sportovní outfit, jedině v tom případě, pokud máte vaše první rande ve fitness centru. Nezapomínejte, že tmavé barvy zeštíhlují, ale úplně černou barvu bychom nevolili. Možná bychom sáhli po černé sukni a nějaké barevné halence.

Boty volte určitě na podpatku a to z toho důvodu, abyste zvýraznili vaši postavu. Určitě zapomeňte na nějaké 19 centimetrové podpatky. To se určitě nehodí. Jedině, pokud jdete na vaše první rande do nějakého večerního tanečního podniku.

Doplňky postavte na jemnosti a kvalitě. To znamená, že si vezměte do ruky určitě nějakou kvalitní koženou kabelku. Zapomeňte na nějakou kabelku, která nese známky nošení. Proto je kožená kabelka ideální volba, protože tam se nemusíte bát, že bude nějak zničena. 

Také peněženka by měla být kožená, protože určitě bude platit pan oproti, ale alespoň pro zdvořilost by měla vytáhnout peněženka a ve vašem případě určitě kvalitní kožená peněženka . Pokud byste však platili vy, tak asi bychom už více s tímto mužem stolovat nemuseli. Náušnice, náramek, hodinky si určitě vezměte. Myslete však nato, ať to není nic výrazné, ale něco jemné a kvalitní.

Milé dámy, pokud vás čeká první rande, tak vám přejeme, aby vyšlo podle vašich představ a doufáme, že vám našich pár rád pomůže k tomu, abyste se cítili příjemně a skvěle.

Zdroj obrázků: www.google.cz

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Vybíráš chytré hodinky? Nové Apple Watch 6 tě ohromí!

Designové módní doplňky nikdy nevyjdou z módy

Pokud si ráda prohlížíte časopisy o módě a módním stylu, pak jistě víte, že to co bylo v módě včera, už za pár dní...

Jak skladovat letní oblečení?

V posledních dnech se podzim plnou silou hlásí o slovo. Je tedy víc než jasné, že letní šaty, sukně a kraťasy už...

Jak (znovu) ulovit partnera rybáře?

Je váš partner rybář? Rybaření je jeho jedno velké hobby, vášeň či povolání? Miluje tu pohodu, kdy může na břehu rybníka či...