Pondělí, 20 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Co možná nevíte o kabelkách?

Post date:

Author:

Category:

Kabelky z eko kůže, kožené kabelky, značkové kabelky, luxusní kabelky. Mohli bychom pokračovat dál a náš seznam by nebyl zdaleka takový prázdný. My ženy a kabelky jsme prostě jedna ruka. Rady si je kupujeme, rady se na ně díváme, rady jejich obdivujeme kamarádkám, rady jejich závidime. Je to prostě tak a každá žena to mě stejné nebo i úplné jiného. My vám v dnešním článku přineseme pár zajímavostí o ženách a kabelkách a už je jen na vás jestli se v tom najdete nebo ne.

Čtyři

Průzkumy říkají, že každá žena vlastní alespoň čtyři kabelky. Samozřejmě je toho víc. Ale čtyři kabelky jsou ty, které nejčastěji nosí nebo jsou to ty, při kterých investovala do kvality a má ve svém šatníku čtyři kožené kabelky, které s radostí obměňuje. Právě čtyři kabelky jsou ty kabelky, do nichž je každá dáma ochotna investovat během roku. A co dámy, platí to i o vás? Vlastníte čtyři oblibené kabelky nebo je toho méně či více?

Bez kabelky ani na krok

Je to tak. Kabelka se stala naší společnicí všude. Průzkumy říkají, že téměř žádná žena neopustí dům bez své kožené kabelky. Kabelka je tak její nejlepší kamarádkou, kde si schovává své cennosti a nejdůležitější potřeby. Je zajímavé, jak se tento módní doplněk dostal do popředí.

Černá a velká

Jestliže pokračujeme v našich zajímavosti dál, tak každá žena vlastní minimálně jednu černou velkou kabelku. Je to proto, že černá se kombinuje nejsnadněji, je to nejčastější volba a velká hlavně proto, že tam umíme toho hodně napasovat na jedno. Tak co milé dámy, najde se i ve vašem šatníku nějaká černá velká kabelka? Myslíme si, že ano. Pokud ne velká, tak určitě menší, ale černá tam prostě musí být.

Váha

Víte jaká je průměrná váha vašich drobností spolu s vaší koženou kabelkou? Někdy to dosahuje až váhu dva a půl kila, což je opravdu hodně. A představte si, že tuto váhu některé dámy nosí dennodenně na ramenou. Hm a pak se divíme, že nás bolí páteř? Už se nemusíme, raději nosíme v kabelce jen ty nejdůležitější věci a dělejme si v ní častěji pořádek. Vaše záda vám za to poděkují.

Vnitřek

S váhou souvisí i samozřejmě to, co v ní nosíme. Říká se, že v kabelce najdeme dokonce až 10 zbytečných věcí, kterými si zatěžujeme náš záda. Některé dámy mají dokonce ve své kabelce až 30 věcí. Nemyslíte, že to je hodně? Opravdu vám třeba celou kosmetickou taštičku se všemi stíny nosit stále v kabelce? Zkusme to někdy přehodnotit a nosit v kabelce opravdu jen nevyhntné věci.

Tak co milé dámy, našli jste se v některé z našich zajímavostí, které jsme vám dnes uvedli? Nebo na vás ani jedna z těchto věcí nesedí? Myslíme si však, že alespoň v jedné se najdete. Některé z vás možná i ve všech. O tom to tedy je. O vás.

Zdroj obrázků: www.google.cz

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!