Pátek, 24 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Užíváte letní prázdniny na plno, ale už se rychle blíží ke konci?

Post date:

Author:

Category:

Maturita úspěšně za vámi, dovolená, jakbysmet, ale toto pohodové období se blíží ke konci, protože jak už to tak bývá, s podzimem přichází pocit, že by se váš život měl začít zase někam ubírat. Zde se dozvíte, že začátek kariéry není jediná možnost. Co je ale tou další možností? No přece pomaturitní studium angličtiny či jiného světového jazyka v jazykové škole PELICAN v Brně.

Angličtina, jakožto pomalu, ale jistě, nedílná součást života

Zdá se vám, že slýcháte angličtinu víc a víc? Angličtina se nezadržitelně šíří světem a kdo ji neumí jakoby ani nebyl. Pokud máte pocit, že vás toho na střední moc nenaučili, pak je pomaturitní studium přesně pro vás. Nejen, že vám zůstane status studenta, který přináší mnoho výhod, jako zlevněné jízdné či vstupné do mnoha institucí v rámci celého světa.

Dále od nás dostanete také ISIC zdarma, kurz druhého jazyka zdarma, připravíme vás na státní jazykovou zkoušku, otevřeme vám cestu k bezstarostnému nástupu na vysokou školu, kde se angličtině nevyhnete, a umožníme vám vstup do multikulturního světa plného zajímavých lidí. A to stále není vše! Mrkněte na naše webovky a dozvíte se, co vše vám naše kurzy mohou přinést.

Státní jazyková zkouška, k čemu je to dobré?

Složení jazykové zkoušky a doklad o této zkušenosti v podobě certifikátu se pro vás může stát velkou výhodou nejen na vysoké škole, ale také v profesním životě.

Znalost cizího jazyka se stává nedílnou součástí vysokoškolského studia. Certifikát o složení zkoušky bývá často uznáván při přijímačkách či jako náhrada za zkoušku nebo zápočet. Výhodami na vysoké škole však výčet nekončí.

To, že někdo ovládá angličtinu, si do životopisu umí napsat každý. S ověřeným certifikátem ale zvyšujete zajímavost svého životopisu pro potenciálního zaměstnavatele, což v dnešní době s tak nízkou nezaměstnaností, jakou má právě Česká republika, není vůbec k zahození.

Nezaujala vás Státní jazyková zkouška? Nevadí! Jsou tady i jiné možnosti

I když se SJZ stala srovnatelnou s mezinárodními certifikáty, naše jazykovka nabízí přípravu i na tato zahraniční osvědčení. Tyto certifikáty se vydávají v rámci Cambridgeských zkoušek, na které můžete svou angličtinu v rámci naší jazykové školy vypilovat v jednom z našich přípravných kurzů. Na závěr si můžete předem zkusit jednotlivé části či rovnou zkoušku jako celek.

Veškeré zmíněné zkoušky probíhají na několika úrovních. Pokud nevíte, na které z nich se vaše znalost nachází, nevadí! Na našich stránkách se můžete otestovat, a zjistit tak, jaký kurz je pro vás nejvhodnější. A pokud vám zvolená obtížnost nebude vyhovovat? Taky nevadí! Svou úroveň můžete hned po začátku přípravného kurzu změnit.

Zaujaly vás některé z našich možností, co dělat dál, ale postrádáte dodatečné informace? V takovém případě se můžete mrknout na naše webové stránky Jazykové školy PELICAN nebo nám rovnou zavolat. Tak neváhejte, čím dřív, tím líp!

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!