Pátek, 24 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

4 tipy, jak chránit své vlasy v zimě!

Post date:

Author:

Category:

Málo kdo tuší, že zimní měsíce a teploty pod nulou nedělají dobře našim vlasům. Kadeře můžou být v zimě extrémně vysušené nebo naopak příliš mastné. Často se na naší pokožce objeví i tolik nepříjemné lupy. Přinášíme čtyři tipy, jak se o vlasy v zimě starat, aby zbytečně netrpěly!

Bez kondicionérů a balzámů se v zimě neobejdeme

Umýt vlasy šamponem v zimě rozhodně nestačí. Právě v tomto období potřebují vlasy speciální výživu. Dopřát bychom jim proto měli i kondicionér, balzám nebo masku, které na vlasech vytvoří i ochranný film.  Zázraky také dokáže arganový olej. Večer si ho můžeme nanést do vlasů a ráno kadeře pečlivě umýt. Lesk a výživa je zaručena!

Pozor na vlhké vlasy!

Při denním shonu a nabytém diáři se nám často může stát, že vyběhneme z domu s mokrými vlasy. Právě kombinace vlhkých kadeří a mrazu ale může naše vlasy velmi poškodit! Nemluvě o nachlazení. Odcházet bychom proto měli vždy se suchou hlavou. Přehánět bychom to ale neměli ani s tepelnou úpravou vlasů. Před žehlením nebo kulmování musíme vlasy ošetřit ochrannými přípravky.

Čepice: ano nebo ne?

Toto dilema nás čeká každý rok. Nosit čepice, být v teple ale riskovat zplihlý účes nebo nechat vlasy poletovat volně a mrznout. Specialisté se shodnou, že je lepší mít vlasy zakryté.  Pokrývka hlavy je před větrem a chladem ochrání! Klobouky nebo čepice bychom ale měli vždy sundat hned, jak přijdeme domů. V přetopené místnosti se nám jinak vlasy pod čepicí zbytečně zapaří a umastí.

Vlasovou pokožku vyživí kyselina hyaluronová

Kdy jindy dopřát vlasům tu správnou regeneraci než v zimě? Odborníci z kliniky Mediestetik pracují s metodou RegenMatrix® na bázi kyseliny hyaluronové, která naší vlasové pokožce dodá potřebnou výživu. Dále RegenPlazma nebo vlasová mezoterapie. Vlasy také ochrání před vysokými teplotami! Navíc budou naše kadeře růst ještě rychleji!

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!