Pátek, 14 srpna, 2020
- Komerční sdělení -

Aktivity, se kterými váš vztah nezevšední!

Post date:

Author:

Category:

Mám pocit, že náš vztah zevšedněl.“ „Už mě u něj nic nepřekvapí.“ „Je to pořád to stejné.“ Už jste některou z těchto vět vypustila z úst? U každého páru, ať už po roce, pěti nebo deseti, přijde doba, kdy máte pocit, že s partnerem stojíte na místě. Že na vás jinde určitě čeká něco zajímavějšího, někdo „lepší“. Možná ano, ale v 95 % případů už toho pravého doma máte. Tak si přestaňte zoufat a začněte s tou stagnací něco dělat. Na začátek vám to usnadníme, máme pro vás totiž několik zajímavých tipů, jak váš vztah oživit.

Povídání

Komunikace ve vztahu je jednoznačně základní stavební prvek!V dlouhých (klidně i několikahodinových) debatách s partnerem nacházejí zalíbení především ženy. Podvědomě zřejmě tuší, že bez toho hrozí vztahu velké nebezpečí.

Je ovšem nezbytné, abyste se navzájem respektovali, a je-li váš protějšek například velký introvert, nežádejte po něm sáhodlouhé proslovy a podrobné vyjadřování jeho momentálních pocitů.

Najděte si společně oblíbená témata, o kterých si můžete společně vykládat “donekonečna” a čas od času si učiňte tuto seanci doma, v kavárně, v parku nebo kdekoliv jinde, kde se vám to bude zdát ideální.

Tvoření

Co si pod tím máte představit? Cokoliv! Uvařte společně večeři, vymalujte si pokoj, postavte sněhuláka. Dělejte a tvořte vše, co vám oběma přijde jako dobrý nápad. Můžete si povídat nebo tvořit mlčky, síla vašeho souznění a sdílení bude tak či tak obrovská a naplňující. Užijete si zřejmě i spoustu zábavy a výsledek bude stát za to!  

Sportování

Ve dvou se to lépe táhne! Vyzkoušejte párové sporty jako je akrojóga, společenské tance, badminton nebo si zajděte zaběhat. Kromě všedního gaučového povalování uděláte něco skvělého pro své zdraví i pro váš vztah. Navíc budete oba překypovat endorfiny, takže si užijete dvojnásobnou dávku hormonu štěstí.

Relaxování

* Wellness. Udělejte si radost a zajděte si do finské sauny, páry, vířivky či bazénu. Garantujeme vám, že nebudete litovat a domů spokojeností téměř odletíte. ☺

Nechce se vám nikam z pohodlí a tepla domova? Provoňte si ložnici, zapalte svíčky, pusťte relaxační muziku a popíjejte třeba šampaňské. I takové domácí wellness má něco do sebe!

* Masáž. Máte k dispozici masážní olej nebo tělové mléko? Neotálejte a začněte! Namasírujte důkladně každičkou část partnerova těla a nevynechejte ani intimní partie. Zde opatrně! Nepoužívejte na tuto část těla žádné zahřívací (například skořicové) oleje či masážní gely. Na takovou masáž by partner (a jeho parťák) vzpomínal nerad. 🙂

V masáži se navzájem prostřídejte a pak už jen vedle sebe spokojeně odpočívejte nebo pokračujte následujícím bodem.

Milování

Popřemýšlejte a zvolte společně způsob, jak ozvláštníte či oživíte dosavadní milostné hrátky, které mají většinou po delší době tendenci zevšednět. Nebojte se sdělit jeden druhému své sexuální touhy! Vyzkoušejte například nové erotické pomůcky nebo sehrajterůzné vzrušující “postelové” scénky. Dejte všem stereotypům na frak!

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!

Kočárek, který perfektně slouží malým i velkým

Máte představu, v jakém kočárku budete vozit svého nejmenšího? Pokud ano, tak je to jen dobře, protože právě kočárek je základní výbavou pro...

Plánujeme svatbu krok po kroku

Došlo v nedávné době k zasnoubení? Pak není dobré otálet! Člověk se musí pustit do plánování svatby hned, co je o ruku...

Co je to kolagen a jaké jsou jeho přínosy?

Dodejte svým vlasům potřebný kolagen. Vaše klouby kolagen potřebují, dodejte jim ho. To neustále slýcháme z televizních reklam. Je sice pravdou, že...