Středa, 8 února, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Balon po vánočním stromečkem

Post date:

Author:

Category:

Když darujete věc, vystavujete se riziku, že se obdarovanému netrefíte do vkusu a že váš dar skončí zapomenutý v zadní části zásuvky. To se vám nikdy nemůže stát, pokud se rozhodnete darovat zážitek. A půjde o zážitek doslova nebeský. Vyhlídkové lety balonem jsou tu pro celou vaši rodinu.

Společné chvíle nad všechny věci

Co vám udělalo radost minulý měsíc? Kdy jste měli dobrou náladu a cítili klid a pohodu? Jistě se takové pocity a vzpomínky vážou k nějaké chvíli, co jste strávili společně s blízkými. Ať už to byl partner, členové rodiny nebo přátelé. Odpověď na tyto otázky se zcela určitě neváže k tomu, kdy jste dostali nebo si zakoupili nějakou věc. I kdyby se jednalo o hodnotný dar nebude mít takový lesk jako společně strávený čas. Proto přestaňte přemýšlet nad nákupem další zbytečnosti a pořiďte si do alba rodinných zážitků novou stránku. Pořiďte si odpoledne plné poetických výhledů a chvil kdy přivíráte víčka a tajíte dech. Pořiďte si let balonem.

Perfektní servis

Během letu v komfortním a prostorném koši vás čeká drobné občerstvení a spousta zážitků. Budete mít dostatek místa pro obdivování krajiny pod vámi, pro fotografování i natáčení. Vzdušný prostor vás přivítá v celé své šíři a dozvíte se i spoustu cenných a zajímavých informací o balonovém létání. Pohodlně usednete na přistávací louku a bohatší budete o půl druhé hodiny strávené v modravých výšinách. Samozřejmě nemusíte hledat autobusové nádraží nebo stanoviště taxi. Na místo startu budete převezeni hned po slavnostním přípitku.

Nenechte si ujít výhodnou nabídku letu balónem

Lety balónem bývají velmi často nabízeny v různých akčních nabídkách nebo zvýhodněných balíčcích pro více členů. Proto si zkontrolujte let balónem cena. Může se vám podařit zakoupit si zážitek třeba i o třetinu nebo téměř polovinu levněji, než je jeho běžná cena.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!